Podziel się posiłkiem, chamie
29 marca 2019london5 pisze: Rzadkie zjawisko.
Najbardziej przypałowo jest jechać autem osobowym, na takie polują.
------------------------------------------------
Jak Holandia, to tylko rower.
Scalono. taurinnn
koks - prima
Piguły - prima
Pasta - prima
Wszystko można dostać od ręki , szczególnie jak się tu siedzi kilka lat. Okolice Tilburga pozdrawiają :)
Na 99 % wałek.Lepiej zamów sobie benzo RC, większe prawdopodobieństwo, ze nie dostaniesz witaminy C
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Podziel się posiłkiem, chamie
Podziel się posiłkiem, chamie
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
Badania dowiodły, że marihuana opóźnia rozwój nastolatków
Badanie przeprowadzone na ponad 11 tys. nastolatków wykazało, że zażywanie marihuany wiąże się z wolniejszym rozwojem poznawczym (zapamiętywaniem, koncentracją i szybkością myślenia), a także z gorszą pamięcią w kluczowych latach rozwoju mózgu.
Pozostałości nielegalnej destylarni whisky w szkockim Highlands
Dobrze, że wcześniej nie znalazła tego skarbówka, bo zniszczyłaby ten piękny kawałek historii. Na szczęście przetrwał i dostarczył silnego dowodu, że kamienna struktura w Ben Lawers National Nature Reserve służyła do nielegalnej produkcji whisky.
