Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
  • 1 / / 0
U mnie tydzień bez SSRI nie zrobił różnicy. W internecie wyczytałam, że SSRI utrzymują się w organizmie do kilku tygodni, nie jest to sprecyzowane, ale nie szukałam też jakoś bardzo. Doxepin co najmniej dwa tygodnie.
Uwaga! Użytkownik olszaan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 56 / 6 / 0
Ciekawe pierwsze widze jakas metode rozdzielenia kodeiny od sulfogwajakolu, jak kiedys szukale ktos moze potwierdzic jej skutecznosc dzialania ? Jak sie da oddzielic to nie ma zadnego sensu kupowania antidolu.

Anyway IMPORTANT ! w tym faqu nie ma slowem wspomnienia o tym ze sa roznego rodzaju metabolizerzy, dlatego tez informacja ze 120mg kody = 10mg morfiny jest falszywa. Standardowo dla przecietnego kowalskiego tak jest, natomiast przed braniem kody musicie sprawdzic czy nie jestescie ultrametabolizerami bo wtedy dawka standardowa typu 200-400 na start bedzie dla was O WIELE za MOCNA co wiadomo jak sie moze skonczyc. Tyle ze chyba kazdy chcialby miec taka konwersje, wtedy hajs potrzebny na kode jest smiesznie maly.
  • 530 / 141 / 0
Tolerka niestety rośnie tak samo u każdego, więc to tylko u „sportowców” albo na samym początku ciągu robi różnicę :(
  • 1683 / 126 / 0
Tak, rosnie tak samo ale zalezy to juz od nas samych jaka tolerke sobie zafundujemy
mnie po 4 latach brania robi 240 mg bo ogarnalem jak dziala to cale gorzkie gowno
  • 516 / 111 / 7
Dawka śmiertelna (LD50) to raczej ~2000mg z tego co wyczytałem na jakiejś angielskiej stronce. Bardziej by się to zgadzało! 💊 :strzykawka:
  • 209 / 15 / 0
Dużo w tym FAQ się zmieniło, ktoś by podjął się napisania nowego? Sam chętnie bym coś dołożył.
  • 2976 / 256 / 0
Powinno być bardziej w psychofarmakologii (chyba), jednak tutaj więcej osób zagląda, więc tymczasowo tutaj to wrzucę:
Układ nagrody jest siecią neuronalną, obejmującą część układu limbicznego. Jego głównym ośrodkiem jest pole brzuszne nakrywki wysyłające sygnały do jądra półleżącego, przegrody, ciała migdałowatego. Do VTA dochodzą zwrotne połączenia z wymienionych struktur. VTA jest miejscem interakcji neuronów dopaminergicznych i opioidowych. Nagradzające działanie morfiny związane jest z działaniem na ten właśnie obszar.
I w ten właśnie sposób opiaty/opioidy uzależniają i to mocno. A w przypadku osób z niedoborem dopaminy i/lub (najpewniej i) nieprawidłowym działaniu pewnych struktur mózgu kodeina jak i inne opio mają na mnie znakomite działanie w kontekście zwiększenia motywacji do działania, jak i samego działania (zmniejszają poczucie lęku przed porażką (co u osoby dotkniętej perfekcjonizmem jest bardzo przydatne), choć w całkowicie inny sposób niż np GABA-ergiki typu alko/benzo). Ale tu już wchodzimy mocno w psychologię, a nie o tym ten temat.
Uwaga! Użytkownik GFr2sERaXi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Mam pytanie ile thioco na start? 100ml wystarczy? Nigdy nie uderzałam w te słabsze więc nie wiem czy tolerka po ciągu Tramalu nie sprawi że wgl nie zadziała ale to było z 3 lata temu
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać

Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.

[img]
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"

Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.

[img]
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików

Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.