01 lutego 2019Pudlo88 pisze:Robiłeś je?Sadzisz, że dojdą w naszym klimacie ?30 stycznia 2019krzaku1302 pisze: może podrzuce jakieś propozycję: Strawberry Lemonade, Gorilla Zkittlez, Blueberry OG, Blue Gelato 41, Shiskaberry. (propozycje brane od Barney's Farm w wysoko dajnych odmianach)
01 lutego 2019Pudlo88 pisze: Tak dla odmiany.
Polecam Kushe - jako konsument, bo uprawiać nie miałem okazji.
02 lutego 2019Pudlo88 pisze: Widziałem, że koledze z tematu 8ball dosyć fajnie wyszedł więc poceluje w jakieś "Kushe" ;)
Kushe kushe i jeszcze raz kushe. Moja pierwsza udana uprawa to był właśnie special kush. Późno posadzony, a i tak bardzo fajnie wyrósł. Ogólnie jakoś "dobrze" radzą sobie w naszych warunkach.
Szybko zaczęliście tegoroczny temat, a i widzę, że niektórzy mają już całkiem konkretne plany. Ja póki co wiem tylko, że pozostaje przy starej miejscówce.
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.
