05 stycznia 2019Odmozdzony123 pisze: Jak tu jest z tolerancją? Czy po jakimś czasie przestaje działać i trzeba robić przerwę?
Nie cytuj posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
17 listopada 2018serotoninowy pisze: Uważaj z takimi mixami rozeniec jest imao a DXM ssri możesz sobie krzywdę zrobić. Jak najbardziej ten trip mógł wszystko spierdolic.
19 listopada 2018blackgoku pisze:Różeniec jest bardzo słabym iMAO A i B. Nie ma szans sobie zaszkodzić w większym stopniu niż nudności.17 listopada 2018serotoninowy pisze: Uważaj z takimi mixami rozeniec jest imao a DXM ssri możesz sobie krzywdę zrobić. Jak najbardziej ten trip mógł wszystko spierdolic.
04 grudnia 2018blackgoku pisze: Z Rhodiola też, tylko że on jest słabym iMAO.
04 grudnia 2018blackgoku pisze: Z Rhodiola też, tylko że on jest słabym iMAO.
Rosliny mozna traktować jako leki na recepte.
Slabe iMAO to dalej iMAO.
Miksujecie wszystko co tylko pod rękę nie wpadnie bo kolega dal rade to ja tez dalem rade , drugi raz dalem rade na trzeci raz ledwo dalem rade dostac sie na SOR.
07 stycznia 2019roader pisze: Czy 200 mg różeńca (raczej mała dawka) powoduje niebezpieczne interakcje z jakimś z tych narkotyków?
-LSD, amfetamina, kokaina, MDMA, marihuana, alkohol
http://oknopercepcji.blogspot.com/2018/ ... rosea.html
Bezpieczeństwo, skutki uboczne, interakcje
Badania nad wykorzystaniem Rhodiola w leczeniu łagodnej i umiarkowanej depresji wykazały, że stosowanie odpowiednio 340mg lub 680mg dziennie w ciągu 6 tygodni nie wywołały żadnych poważnych działań niepożądanych.
Również inne badanie wykazało, że ekstrakt z Różeńca może mieć znaczenie w leczeniu pacjentów z łagodną i umiarkowaną depresję i jego oddziaływanie z innymi lekami może być pomijane.
Inne badania wykazały, że stosując 340mg/d ekstrakt do 10 tygodnia zarejestrowano efekty niepożądane takie jak: zawroty głowy i suchość w ustach. Były one zwykle łagodne lub umiarkowane.
Różeniec należy przyjmować w ciągu dnia, gdyż niektórym osobom może zakłócić sen. Jednakże nie jest to zasadą, gdyż inni mogą wziąć go w godzinach wieczornych i nie wpływa na jakość snu.
Jeśli osoba stosująca Rhodiola staje się nadpobudliwa, nerwowa lub zdenerwowana powinno się stopniowo zmniejszać dawkę.
Odnotowano interakcje między Różeńcem a lekami będącymi substratami dla cytochromu P450. Badania wykazały, że ekstrakt z Różeńca wchodzi w interakcję z warfariną i teofiliną, gdy są obie podawane jednocześnie. Podawanie teofiliny z Rhodiola nie powoduje znacznego wpływu na farmakokinetykę teofiliny. Jednoczesne podawanie ekstraktu z warfaryną nie zmieniło znacząco właściwości farmakokinetycznych i aktywności anty-koagulacyjnych warfaryny.
Caly czas sa badane rosliny a interreakcje sa po Różencu male dla innych wcale ale sa a jakie moga byc dowiemy sie w przyszlosci po zakończeniu roznych badan.
Tak poza tym próbował ktoś kiedyś pić podczas suplementacji napar z liści guayusy?
Od lutego idę na Ashwę...
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
