Tyle teorii, nie napisałeś jakie środki uspakajające chcesz przyjąć.
Jak jakiś persen czy coś otc to śmiało z benzo ostrożnie chyba że jest zagrożenie mapadem padaczkowym - bierz ale ostrożnie .
Rozumiem że wychodzisz z ciągu.
Trzymam kciuki.
rolki mają długi okres półtrwania więc w razie konieczności druga tabl. dopiero na sen ( jak nie pomoże to możesz ew.dorzucić hydroksyzynę)
Ostożnie z rolkami żebyś od benzo się nie uzależnił
Uspokoją Cię ale w razie halucynacji obojętnie wzrokowych czy słuchowych tylko neuroleptyki.
Jeżeli nie masz to pogotowie i detox szpitalny
Trzymaj się i kurczę nie pij
Będzie dobrze
Możesz się wspomagać do 3razy dziennie kroplami walerianowymi, dawka 10-15ml jednorazowo. Do tego beta-blokery lub inhibitor ACE i jeżeli masz możliwość to kroplówka. Jeżeli nie to kup elektrolity i minerały i popijaj dużo, do tego woda z cytryną i miodem/cukrem. Ja tak dochodziłem do siebie po ciągach, jak było pite bardzo dużo to nie zwiększaj dawki diazepamu, ewentualnie trochę, bo parę nocy i tak będzie nieprzespanych.
Dasz radę.
Uważaj z rolkami ale możesz wrzucić hydroksyzynę ( nawet do 3 tabl. po koleji czyli bierzesz 1 czekasz 20-30 min. jak nie pomoże to następna)
Kup sobie jutro walerianę czy coś ale proś w aptece o.preparat bez alkoholu
Zapal światło będzie ci raźniej.
Jak nie da rady inaczej to weź tą rolkę.
Uzupełnij elektrolity, potas, magnez.
Pij dużo płynów i zjedz coś pożywnego.
Będzie dobrze.
Trzymaj się
PS. Ile czasu dochodzisz do siebie po ciągu?
04 stycznia 2019Martwa_dziewczyna pisze: [mention]alkus wiejski[/mention]
Dasz radę.
Uważaj z rolkami ale możesz wrzucić hydroksyzynę ( nawet do 3 tabl. po koleji czyli bierzesz 1 czekasz 20-30 min. jak nie pomoże to następna)
Relanium możesz łykać, ale nie częściej niż jednego tabsa co 4 godziny. I pij dużo wody. Jak Ci się po relanium zachce spać no to uderz w kimę.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/036a6a2a-f7f2-4b8a-ae20-c9cc7a0b8849/IMG_20230629_185012.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250707%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250707T112602Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=22232b88dd55f1aabf4d8257a912cabf8020be70a9adf7f2114235bf12aea314)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cement.jpg)
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu
Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.