20 listopada 2018Pan Horacy Mccycek pisze: Właśnie zauważyłem dziwną zależność że w okresie abstynecji ilość pryszczy jest większa niż podczas brania.
Z dietetycznych spraw ogranicz do minimum przetworzoną żywność (skup uwagę na ograniczeniu spożycia m.in. syropu glukozowo-fruktozowego) całkowicie odrzuć słodycze (zastąp je np. bananami) oraz zwracaj uwagę na spożycie soli szczególnie tej dodawanej do produktów typu szynka czy białe pieczywo.
No i wiadomo ogranicz alko i narko do absolutnego minimum. Spięcie tego wszystkie i trwanie jest tutaj kluczowe. Żeby zmaksymalizować efekt udaj się jeszcze do dermatologa i porozmawiaj z nim o użyciu retinoidów zewnętrznie.
Dużo wytrwałości życzę.
Zrób sobie też o ile nie robiłeś badania na alergię pokarmową itp. Miałem podobnie jak Ty, że przy alko maratonach wbrew pozoru miałem mniej syfów niż w absynencji. alkohol wysusza organizm, a syfy robią się tłustego...
Ogólnie polecam maseczki do twarzy z glinek. Te z nazwami oczyszczaje czy regenrujace, kosztują grosze (najtańsze 2zl za jedną na raz). Robić z 2-3 razy w tygodniu i cera ulega poprawie (po jednej maseczce już widać, że skóra jest odzywiona i zdrowsza). Używam też tonikow do twarzy, ale na przykład nie polecę tych, które są insta pod pryszcze bo na syfy nie pomagają po ćpaniu. Najlepsze są też te tanie np. matujące.
Można suplemenotować się cynkiem i używać maści z cynkiem. Pod oczy najlepszy krem wyglądzajacy czy marker (dzięki czemu nie są napuchniete okolice oczu). Kremy do twarzy najlepiej takie, które po wodzie w składzie mają od razu gliceryne. Najtańsze kremy są najlepsze. Do tego dobrze jest myć mydłem twarz dwa razy dziennie i z rana przed wyjściem używać toniku.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.