Więcej informacji: Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
06 listopada 2018przodownik pisze: aktualnie w polsce dostępny jest chyba tylko fenobarbital na zwykłą receptę.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
06 listopada 2018serotoninowy pisze: Ludzie , skoro benzo zastąpiły barbi to oczywiste że są lepsze i przede wszystkim po stokroć bezpieczniejsze. Sam za siebie mówi fakt że prawie wszystkie barbi są wycofane z obiegu.
Niby tak ale jak sie ogląda Wilka z Wall Street jak jedza ta qualudy to czlowiek chetnie by to przytestowal %-D
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.
Kolejny akt oskarżenia w sprawie przemytu 2 ton marihuany ukrytej w konstrukcji mostu
Jest kolejny akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w imitacji stalowej konstrukcji mostu przemyciła z Hiszpanii do Polski 2 tony marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Tym razem przed sądem stanie Radosław Rz., ps. „Zeszyt”. Odpowie za przemyt ponad 900 kilogramów środków odurzających.
Psychodeliki i zdrowie psychiczne: Nieuregulowani 'szamani' z Kapsztadu
Choć substancje psychodeliczne są w Republice Południowej Afryki nielegalne, wielu samozwańczych uzdrowicieli i szamanów z Kapsztadu otwarcie reklamuje ich stosowanie w swoich terapiach.
