Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
Straszną mam chęć na sprawdzenie fazy po psylocybinie bo nigdy nie brałem psychodelików (jarałem przez 6-7 lat ale to tylko zmuła)
Czy nerwica lękowa w połączeniu z grzybkami to gwarantowany bad trip? Pod koniec "kariery" z jaraniem zafundowałem sobie lęki i ataki paniki, po prawie 5 miechach detoxu od trawy (obecnie) jest o wiele lepiej, zero ataków paniki ale obawiam się, że po grzybach wszystko może się "uaktywnić".
Czy grzyby nie wchodzą w interakcje z benzo?
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
1) Generalnie w przypadku wszelkich chorób czy zaburzeń psychicznych psychodeliki, jeśli już, należy stosować ze szczególną ostrożnością i dobrze przemyśleć:
-Czy jesteśmy zdecydowani na tripa?
-Czy mamy dobry set & setting?
-Czy czujemy się psychicznie przygotowani?
-Czy mamy osobę, która będzie z nami podczas tripa (generalnie początkującym psychonautom zaleca się, by był to ktoś trzeźwy)?
-Dlaczego / po co decydujemy się zażyć psychodelik?
-I parę innych kwestii.
Generalnie tak, psychodeliki mogą nasilić lub, niekiedy, wywołać lęki. Ale są też osoby, którym z kolei pomogły przezwyciężyć te lęki. Tylko nie wiesz niestety, w której grupie się znajdziesz, dopóki nie spróbujesz.
Ogólnie jedną z podstawowych zasad tripowania jest zasada:
Masz wątpliwości?Poczekaj, wstrzymaj się.
Może akurat rozmowa z kimś, załatwienie paru spraw w życiu nakierują Cię na podjęcie decyzji.
2) Benzodiazepiny zmniejszają lub znoszą działanie grzybów psylocybinowych.
Pewnie, że warto.
U mnie cos czuje, że do pierwszych śniegów będzie można zbierac, albo i dalij.
Pozdro.
Rzuci ktoś praktyczne wskazówki?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/betel-c0faedab2ce4409c9a96a39b09b1561b.jpg)
Betel jest używany od co najmniej 4000 lat
Betel to po kofeinie, alkoholu i nikotynie najbardziej popularna używka na świecie. Jest używany od dawna i głęboko zakorzeniony w kulturze Azji. Chociaż żucie betelu wiąże się z zabarwieniem zębów, brak takie zabarwienia nie oznacza, że człowiek betelu nie żuł. Dlatego też stwierdzenie jego użycia w przeszłości wymaga specjalistycznych badań. Taki, jakich podjęli się naukowcy z Tajlandii, Australii i USA.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mississauga.png)
Szajka z Mississaugi kradła mleko dla niemowląt by kupić narkotyki. 11 osób aresztowanych
Peel Regional Police poinformowała, że po czteromiesięcznym dochodzeniu udało się rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się kradzieżą produktów dla niemowląt i ich wymianą na narkotyki. W sprawie postawiono zarzuty 11 osobom.