Wpisz sobie w duckduckgo Tilburg club i wyskoczą tobie dyskoteki, kluby etc. z opiniami oraz droga jak dojść.
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
A 2C-B nie kupisz.
wózków z uprawnieniami. Robota więc niby nie pierwszyzna ale teraz pytanie do tych co tam byli/są. Jak dalece i jeżeli już to w którą stronę mogę się spodziewać różnic w pracy. Jak z waszych doświadczeń wynika różnica podejścia ludzi do się na wzajem w robocie. Czy skoro płaca większa to należy spodziewać się gorszego traktowania jak w Polsce. Pytam bo jak znam siebie to w pewne rzeczy sobie nie pozwolę a nie chciał bym skończyć z wyrokiem za pobicie jakiegoś Holendra czy innego koordynatora :-).
pracodawcy mogą żądać badania w trakcie dnia pracy jak się jorgną że suę wciągało koko?
No właśnie z tym zapasem gotówki może być problem. Biorę ok 300e tam a to i tak pożyczone. W tym bus i przewidziane z dwa tygodnie na jedzenie. Jak z kwaterą tzn jej kosztami dowiem się jutro. Dzięki za odpowiedź.
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.