Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
Zablokowany
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 47 / 2 / 0
Cześć,

Poszukuje środków, które pobudzają, ale nie jak wład. pseudoefedryna jest droga, ale jak ją wpierdolę, to staję rozmowniejszy i krzyżówkę, czy Sudoku rozwiążę 2 razy szybciej - zwłaszcza jak zapiję kawoszczakiem.
Nie ignoruje kwasów OMEGA, Urydyny; magnezu; witamin, bo sam je biorę.
Ale chcę czegoś co mi podkręci obroty, ale nie do stopnia, że wkręcę się w sprzątanie i chuj. Chodzi o podkręcenie szybkości myślenia, motoryki, refleksu, ale z umiarem. Coś na horyzoncie, co możecie polecić?
  • 395 / 36 / 0
Alpha pvp, hexen. Łehehehehe
  • 1882 / 203 / 0
4F-MPH

Ogólnie fenidaty
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 8103 / 913 / 0
Zwykła pospolita kofeina.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 395 / 36 / 0
02 października 2018UJebany pisze:
Zwykła pospolita kofeina.
to lerka szybko na nią rośnie - ja osobiście nie polecam.
  • 189 / 9 / 0
Rózeniec, gotu kola, bacopa monerii, ginko bilboa, noopept
  • 2429 / 584 / 155
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Yerba
  • 8103 / 913 / 0
A Leki nootropowe ? I do tego Yerba albo kawa ?
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 1008 / 204 / 2
Fenidaty w bardzo niskich dawkach p.o.
Uwaga! Użytkownik eth0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.

[img]
Badanie naukowe, które porządkuje temat kiełkowania konopi

Wolne Konopie: "Od lat powtarzamy jedno, że wiedza jest lepsza niż strach, a odpowiedzialność lepsza niż czarny rynek. Nasze hasła „Zmień dilera na farmera” i „Nie kupuj jej, tylko siej” nigdy nie były zwykłą prowokacją. Chodziło nam o zmianę myślenia i w wielu przypadkach ta zmiana naprawdę się dokonała. Uważamy, że jeśli ktoś interesuje się konopiami, powinien robić to świadomie, rozumiejąc podstawową biologię rośliny, procesy jej wzrostu i mechanizmy funkcjonowania, zamiast opierać się na mitach czy czarnorynkowych schematach."

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.