13 czerwca 2018Drevolt pisze: ile sobie zarzucic klonazepamu na pierwszy raz?
Tylko nie dorzucaj ''jak bedzie slabo''.Benzo to nie heroina, ze bedziesz noddowal i mial ostra banie jak po kwasie.One sa delikatne jak płatek kwiatka
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
polecialo 1mg niedawno i dopiero zaczynam cos czuc
14 czerwca 2018jaskiniowiec pisze: Hejka, od wielu miesięcy wciągnięły mnie te przeklęte benzo. Nie, mam pojęcia jak się od nich odciąć. Przykładowo - dziś załadowalem ze 4mg etizolamu, 2mg klonazepamu i 1mg alprazolamu, podlanego syto alkoholem. Przysnąłem, ale ten nałóg mnie dosłownie pożera i wyżera. Zapominalski się staję, lecz zaletą ich jest to, że staję się otwarty na inne osoby. Co, zwiększa moją ekspresję oraz empatię, zaczynam rozmawiać z ludżmi i takie tam. Jestem osobą skrajnie zamkniętą, po nich się otwieram i nawiązuję jakieś dialogi. One, zostały stworzone, można rzec dla mnie. Po nich, czuję, że odżywam. No, bardziej się czuję elokwentny i takie tam. Przynoszą ulgę, ludzie mnie nie wkurzają i tak dalej. No, są stworzone dla mnie. Jakichś powikłań, oprócz zapominalstwa nie dostrzeglem. Może jestem na nie skazane? Skoro, po nich jestem bardziej sobą, niż na trzeżwo, to czemu mam z nich rezygnowac? Jesli czlowiek odczuwa powiedzmy jakies tam 'szczescie' czemu ma sobie odmawiać? No, się uzależniłem. Ale, skoro mi jest dobrze po zażyciu, to skutki nadużywania schodzą na dalszy plan.
a może warto udać się na psychoterapię i do dobrego psychoterapeuty? Znam ten ból tez chciałbym z tym skończyć, problem w tym, ze podobnie jak u Ciebie daje mi to niesamowita pewność siebie i brak trosk. także podczas wizyty u psychiatry zamierzam powiedzieć mu o moim problemie i poprosić o pomoc.
sam po tygodniowych ciągach na etizolamie nie miałem żadnych efektów odstawiennych, tak więc jeżeli ktoś już nie może wytrzymać i i tak bierze, to niech się pilnuje przynajmniej
13 czerwca 2018UJebany pisze:0,5 mg - 1 mg.13 czerwca 2018Drevolt pisze: ile sobie zarzucic klonazepamu na pierwszy raz?
Tylko nie dorzucaj ''jak bedzie slabo''.Benzo to nie heroina, ze bedziesz noddowal i mial ostra banie jak po kwasie.One sa delikatne jak płatek kwiatka![]()
Byc moze benzo nie sa dla ciebie.Po tym nie bedziesz widzial rozowych sloni.To lek dla chorych ludzi.Ja choruje na schizofrenie paranoidalna i to trzyma chorobe w ryzach.
Zadaj sobie pytanie.Czego oczekujesz po benzodiazepinach ? ( klonazepam )
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.