Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 8103 / 907 / 0
08 kwietnia 2018STR88 pisze:
Przynajmniej ja za każdym razem dostawałem najpierw usypiacze, a potem mnie zabierali na operację.
Mi jak wycinali migdalki to pamietam, ze dostalem cos na sen i do tego tramadol.Widzialem na wypisie jakie leki mi podawali.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 7 / / 0
To było jak byłem jeszcze dzieckiem, podawali mi to w zastrzyku w ramię tuż przed operacją, to był jeden zastrzyk więc dwa środki odpadają, po zastrzyku na pewno minęła minuta lub mniej zanim straciłem świadomość i odzyskałem ją na pewno po operacji ale nie wiem czy to było już następnego dnia czy jeszcze tego samego tak czy owak to był bardzo mocny sen ;)

Tak czy owak dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;)
Uwaga! Użytkownik NetBot nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 74 / 3 / 0
KickInTheEye pisze:
ketamina?
To żart mam nadzieje

Midazolam plus fentanyl/sulfentanyl / alfentanyl
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Newsy
[img]
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce

Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich

[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.

[img]
Wpadli w trakcie transakcji

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali narkotykowy duet. Mężczyźni wpadli w trakcie transakcji, która odbywała się na jednym z parkingów w Wólce Kosowskiej. Na posesji 49-letniego obywatela Ukrainy, policjanci znaleźli uprawę marihuany. Krzaki konopi indyjskiej zostały zabezpieczone. 44 i 49-latek usłyszeli zarzuty karne oraz zostali objęci policyjnymi dozorami.