ODPOWIEDZ
Posty: 134 • Strona 14 z 14
  • 4894 / 853 / 0
Nie warto. Substancja to max 10% mocy MDMA, bardziej w stronę placebo niż fazy. Nie polecam do tego 60zł to kosztuję a dla mnie jest nie warte nawet 1zł.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 837 / 78 / 0
Od MDMA gorsze, ale nie mów, że to placebo, bo ta substancja w "normalnych" dawkach działa bardzo wyraźnie i długo. Może tolerka/wypłukanie z serotoniny/za mała dawka/ zdegradowany sort?
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 4894 / 853 / 0
A może jestem przeżarty takimi zabawkami jak MDMA, mefedron , 3mmc , 4cmc,3cmc ? Zjadło się tego z kilogram...
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 56 / 1 / 0
Może miks z jakimś dopaminowym związkiem? Próbował to ktoś z AMP albo od biedy z jakimś nepem/3cmc? Bezpiecznie w ogóle? Benzofurany potrafią zaskoczyć nieprzyjemnie...
ODPOWIEDZ
Posty: 134 • Strona 14 z 14
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.

[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.