Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
(no bo oto mi chodzi - jednorazowy experyment celem zbadania właściwości).
I wpisz sobie w youtube chasing the dragon, albo smoking heroin.
http://www.youtube.com/watch?v=NwNxcZMZT78
http://www.youtube.com/watch?v=13-1fwELmzw
aparat.relaksu@hyperreal.info
Nowy blog - tym razem dopracowany:)
https://junkiepump.wordpress.com/
zielona pisze: Ja biorę depresanty jak cały mój dzień ma chujowe s&s
Czyli zawsze.
Na srebrze nie ma śladu popiołu (bo BRAUNA SIĘ NIE JARA TYLKO WAPORYZUJE tak na prawdę), widać tylko smugę po której toczyła się kropla, nie może syczek i bulgotać, ma być stopione i gonisz to.
Możesz wsadzić sobie do ust rulon od folli aluminiowej ;) Bez kitu. Albo od sratjaśmy". Albo tak jak kolega Ci powiedział - możesz też przez lejek palić czy coś.
GRUNT TO NIE JARAĆ TOWARU! Podgrzewać delikatnie by parował a nie palił się.
opiate warrior pisze: Folia aluminnnniowa. Tylko kurwa nie Jana Niezbędnego.
BlessJah pisze:A jaka? Jest jakaś specjalna firma, która produkuje folię do tych zastosować? HEREX, albo HERPOL?? :-Dopiate warrior pisze: Folia aluminnnniowa. Tylko kurwa nie Jana Niezbędnego.
Generalnie chodzi o to aby folia była gruba, bo jak grzejesz to ona miejscami się przepala i się towar może zmarnować :/
Zawsze w sklepie sobie otwórz rolkę i zobacz jak gruba jest. Powinna być w miarę taka twarda, nie taka miękka jak papier śniadaniowy.
Wiesz ocb.
Maskaradore pisze: Dla mnie nowe doświadczenia, w tym odkrycie prawdopodobnie najlepszego stanu odurzenia znanego ludzkości, są bezcenne - dają bowiem namiastkę czegoś co Witkacy nazywał "przeżyciem metafizycznym" (czysta forma etc.) i dystansują do rzeczywistości.
Poniosło mnie, bo nic do Ciebie nie mam, ale mógłbyś po prostu rozmawiać, a nie się wywyższać.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/psychodeliki-medytacja-wplyw_0.jpg)
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania
Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/168-123636.jpg)
„Co potrzeba?” - zapytał 16-latek policjantów, których następnie próbował przekupić
„Co potrzeba?” - takimi słowami zwrócił się 16-latek do policjantów ze stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego. Wtedy jeszcze nie wiedział, że mówi do nieumundurowanych policjantów. Okazało się, że miał przy sobie kilka porcji narkotyków.