Jakie "harm reduction" zastosowałbyś w przypadku używania alko/opio/benzo/GBL/GHB ? Znacząco różniłoby się od tego specjalnie opracowanego pod zażywanie stymulantów ?
rafalinho007 pisze:@Tyler w 2 lata ogarnąłeś tę wiedzę od zera? 8-( Dasz namiary na jakieś książki, źródła, materiały etc. bo chciałbym wejść w temat trochę głębiej.
To czego dowiedziałem się z forum to truizmy typu: zdrowy tryb życia, witaminki-minerałki, sport, sen, a w kwestii dopingu: stimy (mph/sele+pea) długo, długo nic, nootropy, ziółka.
edit: żeby nie było, :D jest tu też sporo ciekawostek, niektórych całkiem przydatnych (np. kurkuma itp. zioła)
Później poznałem JohnegoHa, który jest dużo bardziej szczegółowo zagłębiony w temat i poszczególne receptory i on mi bardzo wiele rzeczy wytłumaczył, przy jednoczesnych testach z obu stron (wymienialiśmy się różnymi substancjami i sprawdzaliśmy ich miksowanie w teoretycznie bezpiecznych połączeniach na sobie). W sumie cały czas to robimy.
Teraz testujemy histaminergiczny wpływ na doping mózgu i efekty są niesamowite, a mogą być naprawdę kosmiczne jeśli wszystko wyjdzie.
A te truizmy to nie są takie banały, bo zdrowe jedzenie, witaminy i sen to podstawa, żeby doping działał i nie niósł za sobą uszkodzeń.
Czy przy suplementacji przy użyciu ALC i Noopeptu/Piracetamu zamiast CDP-choliny można stosować jako źródło choliny zwykłą Lecytynę, np z Olimpu? CDP-cholina jest cholernie droga...
doctorblack pisze: Elf można tylko wtedy musisz łykać więcej kapsułek lecytyny z olimpu, CDP-cholina ma lepszą biodostępność. / Ile ALC i nootropu? /Jak długo?
Po Piracetamie muszę przyznać, że często odczuwam senność. Po połączeniu z pseudoefedryną(nieduże dawki) i kofeiną śpię jak zabity.
Nootrop jeszcze do mnie leci i zastanawiam się jeszcze nad dawką.
murobikrowa pisze:@ Tyler, nie myśleliście o założeniu jakiejś strony, ew. wątku na forum, dotyczącego tych eksperymentów, gdzie cała ta wiedza byłaby jasno i przejrzyście uporządkowana? Wielu by to na pewno interesowało
Może wrócimy do tego pomysłu.
Po Piracetamie muszę przyznać, że często odczuwam senność. Po połączeniu z pseudoefedryną(nieduże dawki) i kofeiną śpię jak zabity.
Nootrop jeszcze do mnie leci i zastanawiam się jeszcze nad dawką.
Czytaj więcej na: http://talk.hyperreal.info/doping-mozgu ... z2d5hOj2Jt
Tyler Durden pisze: Teraz testujemy histaminergiczny wpływ na doping mózgu i efekty są niesamowite, a mogą być naprawdę kosmiczne jeśli wszystko wyjdzie.
O proszę, ciekawy kierunek. Ja eksperymentuję teraz z HA pod nieco innym kątem, ale to pewne, że na tym polu jest jeszcze wiele do zrobienia.
Tyler Durden pisze: Ja też spałem po piracetamie. Podobno to przechodzi, ale przestałem tego używać w pizdu. Pseudoefka i efka męczą fizycznie, stąd też można się robić sennym. A kofeina to dziwna sprawa - jakie dawki i jaka droga administracji?
Co do FAQ , takie przedsięwzięcia to tytaniczna praca, więc nie ma co się śpieszyć i poganiać, dobry blog też byłby niezły ;]
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat
Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.
