Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Zanim zakupisz poczekaj jeszcze na mój opis z rana, jak walnę drugą dawkę. Tak czy siak sprawdziłem też teraz 5 mg metylofenidatu sniff + 0,2 ml GBL (łyk drina) i wywaliło mnie z butów aż za mocno, podczas gdy normalnie to bardzo lajtowa dawka dla mnie.
I nie szalej tak z tymi stymu :-P
B6 na mnie też zero efektu.
O wyłączeniu stanów zapalnych nie piszę, bo to pewnie zasługa ibuprofenu. Jutro nie będę go brał to będzie wiadomo na ile działa sam ACC. Ze spidem mocnym teraz też może być jakoś ibuprofen powiązany.
Nie chcę chwalić placebo, więc napiszę post jutro i potem dopiero efekty po tygodniu od zastosowania zalecanej alternatywy dla strzałów (2 x 1200 mg ACC).
Będę sprawdzał wpływ na odporność organizmu, gojenie ran, stany zapalne, stan skóry, włosów, paznokci, samopoczucie, seks, przyrost masy mięśniowej (ten sam tryb trening i dieta co robię cały czas) itp.
E: Ale Ci napiszę szczerzę, że w ACC wierzę jak w B17!
ps. sorki, że nie odpisałem to przez te święta ;)
Parathormon pisze:Obawiam się, że chyba nie, lub mechanizm tej zależności jest bardziej skomplikowany niż mi się wydaje. Glutation hamuje apoptozę komórek, a ten właśnie proces jest odpowiedzialny za eliminację komórek z uszkodzoną/zmienioną sekwencją DNA, czyli komórek nowotworowych. W mojej prywatnej mini teorii na ten temat długotrwałe stany anaboliczne mocno sprzyjają procesowi nowotworzenia.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/b/b0e24262-13b8-4e0c-a82f-504acf353217/chujnialody.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250907%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250907T181902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=f2491d79f6fbea489028083b4954bc6a132fa8d47156a13782fe0b3f89fbfef1)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/zrzut_ekranu_z_2025-08-27_18-13-07.png)
Nasi sąsiedzi legalizują marihuanę. Do 100 gramów na własny użytek
Czechy przygotowują się do ważnych zmian w swoich przepisach dotyczących marihuany. Od 1 stycznia 2026 roku będzie tam legalne posiadanie do 100 gramów marihuany oraz uprawa do trzech roślin konopi na własny użytek. Dzięki temu, Czechy staną się drugim krajem w Unii Europejskiej, który zdecydował się na takie rozwiązania.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/migrena.png)
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!
Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/sekwojapark.jpg)
Tysiące nielegalnych roślin konopi indyjskich usunięte z popularnego parku narodowego
W mediach pojawiła się niedawno informacja o likwidacji gigantycznej, nielegalnej plantacji marihuany w sercu Parku Narodowego Sekwoi. Dla wielu to kolejny „dowód” na szkodliwość konopi. Ale dla nas [społeczności FaktyKonopne.pl], ta historia jest czymś zupełnie innym. To potężny dowód na to, jak destrukcyjny jest czarny rynek i dlaczego tak bardzo potrzebujemy świadomej, legalnej i w pełni regulowanej branży.