Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 8 z 12
  • 174 / 17 / 0
Kiedyś kupiłem sobie taki mały porcelanowy moździerz z równie małym tłuczkiem, czy jak tam się zwie ta część zgniatająca.
Plany były ambitne, że sobie będę wszystko ładnie w nim rozcierać.
Ale prawda jest taka, że mi się nie chce :)
Natomiast ten moździerz okazał się bardzo dobry w charakterze mini-walca.
Jak towar jest jeszcze w samarce, to go boczną częścią tego moździerza rozjeżdżam na proszek. Bardzo ładnie pasuje do dłoni, można mocno chwycić, mocno dociskać i walcowanie jest bardzo skuteczne a jednocześnie pod kontrolą.
Zazwyczaj uzyskuję ładny proszek nawet nie dziurawiąc samarki.
Ceterum censeo Roseum delendam esse
  • 1876 / 193 / 0
Dokładnie, najlepsza metoda. Kruszysz w samarce, byle tylko nie podziurawić. Ewentualnie jeb na kartkę i do roboty. Idąc w plener/do klubu, myślę że dobrze złożona i schowana kartka może mięć więcej zalet ;)
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 280 / 20 / 0
kiedyś poznałam takiego gościa, z którym żarliśmy jakieś stimy ze stacjonary i wyjawił mi, że od
zawsze jego marzeniem było zaopatrzenie się w moździerz
po paru latach, kiedy gadam sobie z ziomkiem, dowiaduję się, że ten typ nie żyje, a ja tylko się zastanawiam czy zdążył go zakupić
w sumie to okazało się, że w sumie to kompletnie inny typ przedawkował, ale podobnie się nazywali
tylko...ja też chętnie nabędę moździerz w najbliższej pryzszłości, taki sobie cel ustanowiłam
  • 8103 / 907 / 0
Mozdzierz wcale nie jest drogi a bardzo dobrze rozciera tabletki/krysztal.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 326 / 13 / 0
Ja kiedyś jak debil rozdrabniałem kryształki za pomocą żyletki :nuts: Nie muszę chyba wspominać, że wszystko uciekało na boki. A przecież wystarczy kartka papieru i karta lub cokolwiek twardego.
  • 1425 / 80 / 0
Pytanie jak skruszyć kryształ jest z tego samego poziomu co jak założyć buty.
Gratulacje autorowi.
  • 8103 / 907 / 0
[mention]hess[/mention]
A jednak nie tak prosto, poniewaz powstalo 8 stron tematu .
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 308 / 157 / 0
Prosto, a stron tyle ile narkomanów bo każdy ma swój najlepszy sposób.
#BLACKLIVESMATTERS #CZARNA SIŁA #CZARNA DUMA #LGBT
  • 9 / / 0
Ja zawsze biore dwie karty, jedna zakrywam, druga krusze, ta pierwsza zazwyczaj na tyle dobrze zakrywa, ze nic nie odpryskuje na boki.
  • 5774 / 1184 / 43
Przesypuje na kartkę, zawijam w kopertę i napierdalam butelką, którą wcześniej łapczywie opróżniłem.
A jak po kablach, to nawet kruszyć nie trzeba. Ładnie się rozpuści.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 119 • Strona 8 z 12
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Finał głośnego procesu w sprawie dziecka, które trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą

Dziecko, które latem 2023 roku trafiło do szpitala w Legnicy odurzone amfetaminą, miało wtedy dwanaście tygodni. Chłopczyk był w ciężkim stanie. Zarzuty narażenia dziecka na śmierć usłyszeli jego rodzice. Sąd skazał ojca na karę półtora roku pozbawienia wolności, matka usłyszała wyrok 10 miesięcy więzienia.