Ja dałabym koło 7.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
Wam też to wieżdża na serce czy mi się wydaje troche?
Bo na chwile jednak nie byłem pewny czy nie umre
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Pomysł z pokaraniem się był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu :D
PS tak, możesz umrzeć po głupim nm-2201, chociaż chyba trzeba by się postarać...
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
Chociaż pewnie bym usnął.
Realistyczne CEVy, przypominające bardziej sny czy noddy. Nieco mniej realistyczne OEV'y zakrawające wręcz o halucynacje. Jednocześnie oba szczury były w pełni świadome i nawet wymieniały się opiniami. Poza alkoholem(szczur 1: 5 piw pite na tyle wolno że końcówki były bardziej wygazowaną gorzką ciepłą zupą) i benzo (szczur 2: 6mg estazolamu jakieś 5h przed, tolerancja spora) nic. Całość działania jakieś 1,5h. Jeden ze szczurów palił wcześniej NM-2201 i działanie było zdecydowanie inne, bardziej MJowate.
Pytanie czy to ze szczurami coś nie tak, czy może vendor wysłał co innego niż miał? A jeśli to robota vendora to co to kurwa mogło być jeśli nie NM?
Porcja jest na 12 babeczek, policzone wiec z jak na maczane 1:10 z przelicznikiem 1.5, choć podejrzewam że należałoby dać więcej bo część się zmarnuje, a biodostępność p.o. dużo niższa niż palone (z braku sensownego piśmiennictwa zakładam że podobnie jak THC) - no ale cóż, lepiej żeby nie zrobiło niż żeby się skończyło SOR-em.
Grzane w 170 stopni, przez 25 minut - lekko mokre no ale dzień mi się kończy ile można czekać. W mix poleciało 150 mg NM-2201, co czyni 12 mg na babkę, poleciały dwie sztuki - poprawka na tolerę.
Wpływ na smak babeczek żaden. Dam znać jak klepnie, chyba że usnę, ale są jeszcze na rano :yay:
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/k0lumbijska_marynarka_wojenna.jpg)
Bezzałogowa łódź z internetem od Muska. Kartele coraz bardziej „smart”
Kolumbijskie służby wiele już widziały, ale ich ostatnie odkrycie zaskoczyło nawet weteranów walki z kartelami narkotykowymi. Marynarka wojenna tego kraju po raz pierwszy zatrzymała półzanurzalną, zdalnie sterowaną łódź do przemytu narkotyków. Jednostka była połączona z internetem przez system Starlink należący do Elona Muska.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.