jakieś pomysły? :moody:
Mdphp p.o nie próbowałem.
Sniff nie wchodzi w grę bo przy dawkach dających zadowalające pobudzenie wchodzi na pikawę w nieprzyjemny sposób.
Vapo jest fajne, ale to raczej nie działanie, którego oczekuje użytkownik MPH.
Od biedy można próbować, ale ja uważam, że nie ma to sensu. Na pewno nie na długi okres czasu.
To są pirolidynoketony, pamiętajcie o tym xD
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
Po prostu było to tylko raz bo potem przeszedłem na vapo, które jest lepszą rekreacyjną drogą podania MDPHP
Ale nie mogę już edytować poprzedniego posta by to dodać.
Wracając do tematu.
Jako "analog 4-f-MPH najlepsza z tych 3 możliwych roa, bo nie ma się ochoty na dorzutę po 5min jak przy vapo, a mniej siada na serce niż sniff.
Tak czy inaczej nadal podtrzymuję opinie, że nie ma to sensu na dłuższą metę.
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
jakie dawki waliłaś?
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
albo czekać aż ktoś wyśle do sinu
Mój błąd.
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.