W sensie "nic mi nie jest", że problemy zdrowotne czy faza za słaba?
Patrząc na to, że jesteś kobietą i jeszcze masa ciała niska to 4mg przy zerowej tolerancji powinnaś mimo wszystko jakoś odczuć.
Ogólnie estazolam, to nie jest jakaś wybitnie mocna benzodiazepina, że po tabletce będziesz "wykurwiona w kosmos".
klonazepam pisze:Zauwazyl ktos problemy z działaniem estazolamu firmy Polfarmex ? Ostatnio ojebałem 8 tabletek i dosłownie zero działania, tłumaczyłem to sobie tym, ze używam klonów 2mg ale jednak chyba po ośmiu tabsach coś powinienem poczuć a tu wielki chuj. Co ciekawe moja matka ma dokładnie tak samo(tez używa klona 0,5mg doba) tez stwierdziła, że to w ogóle nie działa, Za to estazolam TZF czyli z innej firmy i tabsy koloru żółtego bardzo sobie chwali. Wygląda to tak jakby chujki odsypywali sobie w fabryce...
Gdzieś już tu widziałem podobny post ale nie mogę znaleźć wiec nie zacytuje. Mam jeszcze paczkę estazolamu firmy Espefa muszę go kiedyś przetestować bo jestem ciekaw efektu.
posta powyżej,
nie jestem odosobniony w opinii :-)
proszę o scalenie
po licznych przypauach z alpra czy klonem mam wstręt do benzo, ale esta wspominam milutko.
chyba moje ulubione
Nigdy już nie wrócę do alpry (CHUJ NIE FAZA) ani klonów (za mocne). Esta jest optymalny, zrobiłem ostatnio 1 paczkę kolejna może za jakiś miesiąc
Dodam, że jak wspominałem jest to jedyne benzo jakie mi się dobrze komponowało z baka - przy innych benzodiazepinach totalna absorpcja na rzecz benzo
Też takie miłe rozleniwienie, chęć do spania, uczucie ciepełka.
nie wiem,może rzadko przepisują?
rc nie próbowałem wiec się nie odniosę do benzo nabrałem szacunku i się ich boje po przygodach alpra plus alko.
totalne wyłączenie świadomości coś co mi się nigdy nie przytrafiło po estazolamum , wgl po niczym
urban legends z cyklu zapil 2mg klona wódka obudził się na dołku z zarzutem morderstwa zaczynają być zrozumiałe
no ale esta....
jak mam to zjem
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/5/51983c58-545a-42f8-81fa-c056af188ff7/dph.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250726%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250726T192402Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=5745f0c34015cd461140d6862168dd6800df2b100f24cf8e5efce522f3a0aabd)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannanxiety.jpg)
Koniec z lękiem po THC? Ten popularny terpen może być kluczem
Czy zdarzyło Ci się kiedyś poczuć niepokój lub lekką paranoję po użyciu marihuany? To częste doświadczenie, zwłaszcza przy mocniejszych odmianach, bogatych w THC. Od lat w branży konopnej krąży teoria „efektu otoczenia”, która sugeruje, że inne związki w roślinie mogą łagodzić te negatywne odczucia. Do niedawna była to jednak głównie opowieść. Teraz mamy twarde dowody.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/budynek-prokuratury-rejonowej-w-szczecinie.jpg)
Szczeciński lekarz pomagał nielegalnie zdobywać opioidy. Jest akt oskarżenia
Jerzy B. stanie przed sądem za poświadczenie nieprawdy w zaświadczeniach lekarskich. Pewien szczecinianin dzięki takiemu zaświadczeniu odzyskał znaczne ilości leku opioidowego, który wcześniej podczas przeszukania zabezpieczyła policja.