Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
  • 98 / 3 / 0
Valused.
Jestem trzeżwy
  • 48 / 1 / 0
I może jeszcze neospasmina ?
  • 3406 / 536 / 0
F̲O̲R̲M̲Y̲ ̲Ż̲Y̲C̲I̲A̲ ̲O̲P̲A̲R̲T̲E̲ ̲N̲A̲ ̲W̲Ę̲G̲L̲U̲.̲
  • 57 / 5 / 0
z innego motywu chwala validol korporacyjne śmieci i mówią ze dobrze działa. moi znajomi to z kolei fani Xanaxu. a ja lubię wsystkie ciężkie klony, estazolam

scalono - polymerase

ale najbardziej lubię rolkę w zastrzyku 10/2
  • 13 / 2 / 4
A ja pobieram Lorafen 2.5 za każdym razem , gdy mam schizy. Jest dobra na każdą sytuację :)

scalono - polymerase

Jeszcze Sedam 6 jest bardzo mocny. To Bromazepam.
Pan Mailo
  • 44 / 5 / 0
Polecam Bromazepam 6 z resztą kolega wyżej również. Jedno z najlepszych co jadłem.

fenazepam nie wiadomo czy nie lepszy, sprawdzic musze
  • 702 / 58 / 0
Fenzapema moze i jest mocny, ale czy dobry to nie napisałbym.

Dobry to jest klon TZF
  • 44 / 5 / 0
Po prostu clonazepam. TZF to zdaje się Tarchomińskie Zakłądy Farmaceutyczne. MÓj kolega też kiedyś tak dla jaj mówił klon TZF z tym że co to wnosi, jakby było od Roche też to by był klon.
  • 702 / 58 / 0
moze byc klon Klonazolam a może być i klon klonazepam, a dopisek TZF określa, że chodzi o klonazepam.

klonazepam zdecydowanie wygrywa w tytułowych zawodach, bo mocny, dobry i długo działa. Można też go pojeść przez np tydzień bezkarnie (bez objawów odstawiennych).
  • 44 / 5 / 0
27 listopada 2017Thermoc pisze:
moze byc klon Klonazolam a może być i klon klonazepam, a dopisek TZF określa, że chodzi o klonazepam.

klonazepam zdecydowanie wygrywa w tytułowych zawodach, bo mocny, dobry i długo działa. Można też go pojeść przez np tydzień bezkarnie (bez objawów odstawiennych).
A po klonie RC, tygodniowego ciągu byłoby inaczej? Podobne są mimo wszystko. Ja cenię apteczne klony bo dawkowanie jest równe. Vendorzy też oferują pillsy ale vendorów dla przykładu nikt nie sprawdza a zakłady farmaceutyczne tak. Mocny, fajny i dobrze znany konsumentom. Dla mnie jak substancja jest znana to też wpływa że po nią sięgam, choćby dlatego że łatwiej ją dostać.
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki

Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.

[img]
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej

Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.

[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.