Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
21 marca 2017KAPSKI pisze: czy najlepszą metodą przyjęcia al-lada jest podanie go pod język ?
Chciałem gorąco polecić rzeczoną substancję. Wprawia w cudownie dobry nastrój, skutecznie czyści wewnętrzną przestrzeń i ukwieca doznania erotyczne w nieprawdopodobny sposób.
Zjadłem ~1/8 kartonu, czyli w zasadzie microdosing i miałem cudowne 8 godzin. Nie było w żaden sposób przytłaczająco a w zasadzie każda myśl która pojawiła się w głowie była w odpowiedni sposób ubarwiona.
testowałem Ala w najmniejszej ilości 1/4 (kartony po bodaj 120/130 ug) i chyba jedynym wyraźnym i zauważalnym efektem był lekki, "kwaśny" bodyload. może też trochę psychodeli, ale zdecydowanie nie przebiła się intensywnością ponad BL.
Al-lady potrzebują wiekszego dawkowania niż ich "bracia". Mentalnie dosyć bezpieczne, po 2ch poszedłem na rower , prezejechałem miasto i cieszyłem się dobrym humorem i wizualalami. Po takiej samej dawce, kładąc się z muzyką można już odplynac do innego świata .
Każdy ma inna wrażliwość .
Za to podziwiam tą stymulację po peaku, która sama w sobie jest dosyć pusta, ale świetnie nadaje się jako mix z clonazolamem, który normalnie mnie usypia.
No i dziwnie podobne działanie jak 1p-LSD - tyle że większy ogar, już nie wierzyłem w każde moje "nagłe odkrycie". Albo ktoś mnie zrobił balona i dał w obu przypadkach to samo :) Podoba mi się również możliwość zobaczenia wszystkiego z trzeciej osoby, z dystansu, jak podczas jazd z DXM.
Sorry za bełkot, ale święta :P
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c1804a2d-e991-48ac-ba5c-8a911fa4c2f8/putin.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250727%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250727T215902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=0e97aae19689951e2b229cae2bc5975fb25e55ca2e2df9b03917943d8be3be70)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/emblemat-kpp-gniezno.jpg)
Nie wiedzieli, że zatrzymują kolegę. Pijany policjant szalał na hulajnodze
Już jego „styl jazdy” zwracał uwagę, ale okazało się, że to dopiero początek problemów mężczyzny. Policjanci z Gniezna zatrzymali kierowcę hulajnogi. Miłośnik szaleństw na elektrycznym jednośladzie nie tylko był pijany, ale też miał przy sobie narkotyki. Lekkomyślny kierowca to... policjant.