Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też.
amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
Z władem to było tak, że nie wiedziałem nawet że jest coś takiego jak zjazd i potem takie "kurwa, co się dzieje, nie chce jeszcze umierać"
Następnego dnia telefon do kumpla: "Masz jeszcze te białe co 2 dni temu? Bo bym kupił trochę"
"Kryształ" eh :/ Dziwnie tak, nawet nie wiedzieć co to jest konkretnie.
Z tego powodu zastanawiam sie czy zamawiać z pewnego sklepu "ANALOG 3MMC" w komiczine niskiej cenie, bo to tak samo jakbym na ulicy od sebixa kupował chujwieco.
Nie ma co się oszukiwać i tak to zrobię xD Kurwa, jest adrenalina, niepewność, a potem bez benzo będę plakał w wątki sytuacji kryzysowych albo na czacie :D brawo ja.
Nigdy nie wzięłam żadnej substancji bez wiedzy o jej działaniu, skutkach ubocznych oraz tym w jaki sposób i po jakim czasie jest usuwana z organizmu. Minimum to było zawsze poszukanie informacji nt. "nowej" subst. + poczytanie subiektywnych opinii innych osób.
A plus i minus z tego więc taki, że wiedziałam czego mogę się spodziewać...
I że dziś są uświęceni, którzy chcieli za nią ginąć.
Jest tak wiele powodów do życia z heroiną,
Ale żaden nie prowadzi nas do upojenia chwilą."
Like a blue lotus floating on the sea of love
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/90fa9e68-abbf-46bb-9279-ce7129af2d8f/Polish_20240504_235029217.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250715%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250715T082902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=af118f7ae503d52e495d83800c42d693ae64c63e9fae650327ff30745934148c)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/fabrykaklefedronu.jpg)
Kieleccy policjanci zlikwidowali fabrykę klefedronu w powiecie sandomierskim
W minioną środę kieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej współpracując z Biurem Kryminalnym Komendy Głównej Policji oraz kontrterrorystami z Kielc i Radomia przeprowadzili realizację, która doprowadziła do likwidacji dużej, fabryki produkującej klefedron. W sprawie zatrzymano 32 – latka, który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.