Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Boli mnie 1/10 fazy po 3mmc. Tak jakbym walił kreski mefa po 40mg i napisał, że w porównaniu do metafedronu jest 10x słabszy.
Po drugie wiem, że fajnie jest pisać opinie jako jeden z pierwszych ale spokojnie, jak napiszesz to na drugi dzień lub po pełnej dawce to bardziej uszczęśliwisz innych być może zdobywając żarcie dla zwierzyny
Fuzja / 909
Czekamy z niecierpliwością, przyda się więcej opinii ze wrzucania normalnych dawek (300+).
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Ta pulsacja ustąpiła na rzecz bardziej wypośrodkowanej fazy, ale wciąż jest bardzo dobrze. Wazo już tak nie doskwiera, ale niekontrolowane mielenie szczeną już tak (zwykle np. po MDMA udaje mi się z tym walczyć). Szkoda że nie próbowałem 4-FMA to miałbym jakieś porównanie. Muzyczka wchodzi całkiem dobrze, substancja nada się zarówno na domówki jaki i na kluby. Jak pierdole od rzeczy to sorry ale mam straszną wkrętę na opisywanie dziewiczych doznań, ale w dziale amfetaminy nie muszę chyba o tym wspominać
Dah pisze: Chłopie nie pisz takich kiczowatych oraz nic nie wnoszących opinii, tylko poczekaj aż zejdzie i załaduj normalną dawkę. Ludzie którzy mieli styczność z fluorowymi od b3 siedzą na spinie aż posypie się więcej opinii :)
2. Rozpisywanie dawek nie jest opinią.
3. O co Ci chodzi? :-|
Drugi szczur nigdy nie bral flurofet, mial podobne odczucia. Mowilem mu z eby zjadl wszystko, ale pierdolnal w nosa troche i zostawil. W sumie dobrze ze tak zrobil , mial wieksze pobudzenie po sniffie ale potem go zalało też.
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
ROA sniff
na trzy razy bo musiałbym mieć przekurewsko wielki nos
no cóż poprawa nastroju.nie jesyem obiektywny bo moje ciało składa się z benzodwuazekpin
jeszcze trochę na IV zostało...
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana
Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
