Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Sniff.. mrrr.
Mi jakoś łatwiej snifnąc - no ale co kto woli :)
w temacie o 4f.MPH zacne gremium doszło do wniosku, że...dopamina też usypia.
Coś w tym jest.
Odradzaliscie mi 4fma ze względu na zespół serotoninowy, ssri nie działa więc byłem spokojny.
To był mój 1 raz ze stymulantami (nie licząc pseudoefki). Zamówiłem 1 gram. Starczyło mi to na 2,5 dnia. Wciągane nosem, da się przeżyć. Co do wyglądu - lekko szare, jakby wilgotne, z grudkami. Tak jakby stało długi czas. No ale jedziemy dalej.
Nie pamiętam dawkowania ale na początek 200mg, co godzine, pół - dorzucałem ze względu na ''niedoćpaie'', chyba 3 dorzutki (podobno 1 działa najlepiej). Euforii żadnej, pobudzenie jak na stymulanty, przyśpieszone bicie serca, chęć to rozmowy, motywacja i najważniejsze - słuchanie muzyki, idealne do tego. Po kilku dobrych godzinach poszedłem spać, zasnąłem dość szybko. Rano powtórka z rozrywki, poszła prawie cała paczka, zostawiłem trochę na dzień kolejny.
Sprawność fizyczna poprawiona, można ćwiczyć na mniejszych dawkach. Pod koniec 3 dnia złapał mnie straszny dół, ogólnie to mam depresje, musiałem się ratować benzodiazepinami. Myślę że jeszcze kiedyś powtórzę zabawę, niech receprory trochę odpoczną. Ps. pamiętam jak podczas brania ssri, kiedy dobrze działała zarzuciłem pseudoefedrynę, pojawiła się na początku nawet euforia, muzyka wchodziła równie dobrze jak na 4fma.
Jest na rynku rc coś podobnego, może lepszego ?
Dodano akapity dla łatwiejszego czytania 20.11.2022 | 909
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Zajebista faza, świetna do klubu, mega wchodziła mi po tym muzyka. Bassy były piękne, świetnie się po takim mixie buja :listen:
Bez kitu, jeszcze nic ze stymulantów, aż tak mocno nie weszło mi na oczy (wielkie źrenice). Jedynie po PV-4 miałem minimalnie mniejsze, bo np. po innych stimach to nic.
Jutro wrzucam to samo, tylko więcej 4-FMA, dam znać jak działa dzień po dniu.
EDIT: klony się nadadzą, ale następnego dnia po przebudzeniu będziesz jeszcze porobiony benzo, bo to długo dość działa. Najlepiej moim zdaniem etizolam, po pobudce zero działania już w sumie. Ale to już jak kto lubi.
EDIT nr2: ale bez kitu, niezła bezsenność po tym trzyma. Długo to stymuluje.
zarlaczbialy pisze:Jak już temat benzo to powiedzcie mi czy klonazepam dobrze sprawdza się przy zjeździe z 4fma? Jeżeli tak to w jakich dawkach ? (Brak tolerki na bezno)
Three, Four....Better Lock Your Door...
Five, Six....Grab Your Narcotics...
Seven, Eight....Better Stay Up Late...
Nine, Ten.....Never...Sleep Again..."
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
