4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 90 • Strona 1 z 9
  • 38 / 7 / 0
Jak w tytule.
Jakie macie doświadczenia z eksperymentowania na szczurach podawania 4-MMC (mefedron) w sposób ciągły, czyli kiedy przerwa pomiędzy dawkami jest krótsza niż 90-120 min. Jeśli ktoś prowadzi takie badania obecnie na południu Polski, proszę o kontakt na prv.
Polska dla Polaków! Ziemia dla ziemniaków!
  • 447 / 50 / 0
takie badanie na mefku robilem w lipcu , na poludniu polski

jak?

mozg sie spierdolil , jak zesmy we trojke zarli caly tydzien, a przerobilismy okolo 30g moze wiecej 40 chuj wie

to noirmalnie jak znajomi nazs lubi tak nas znienawidzili, konmtaktu z nami bylo brak, ciagle pierdolenie od rzeczy i smieci mnostwo smieci, wole 3cmc, jebac ten mefedron.
  • 3275 / 933 / 5
Ja tak prawie 2 tygodnie leciałem, dzień w dzień ale nie tylko mef, ale i chlanie, jaranie i trochę włoda. Nie polecam
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 7 / 1 / 0
Pare dni lecialem po tym czasie schizy mi się odpaliły ogólnie sieka w mózgu. Raz na jakiś czas ok Ale nie non STOP
  • 7 / 1 / 0
FilthyStar pisze:
Jak w tytule.
Jakie macie doświadczenia z eksperymentowania na szczurach podawania 4-MMC (mefedron) w sposób ciągły, czyli kiedy przerwa pomiędzy dawkami jest krótsza niż 90-120 min. Jeśli ktoś prowadzi takie badania obecnie na południu Polski, proszę o kontakt na prv.
Nie polecam po 4-5 dniach zaczęły łapać schizy, burdel w głowie. Raz na jakiś czas ok ale nie non STOP
  • 38 / 7 / 0
Bigaffe1990 pisze:

mozg sie spierdolil , jak zesmy we trojke zarli caly tydzien, a przerobilismy okolo 30g moze wiecej 40 chuj wie

to noirmalnie jak znajomi nazs lubi tak nas znienawidzili, konmtaktu z nami bylo brak, ciagle pierdolenie od rzeczy i smieci mnostwo smieci, wole 3cmc, jebac ten mefedron.
30 g-40 g podawano trzem szczurom w ciągu 7 dni w równych dawkach? 8-( 8-( 8-( czyli 1,43 g-1,9 g na dobę??? 8-( 8-( 8-( czyli 0,06 g (60 mg) - 0,48 g na godzinę??? :-D jeśli wystąpiły takie efekty jak opisane to raczej z braku snu :) przy pozbawianiu snu dłużej niż 24 h rozdrażnienie, brak koncentracji występują u badanych bez podawania żadnych substancji ;) :-D :cheesy: ;-)

czy raczej było 30 g-40 g na jednego szczura w ciągu tygodnia, co by dawało 4,29 g - 5,71 g na dobę, czyli 0,18 g - 0,24 g na godzinę? Tu już prędzej widziałbym opisane efekty, ale raczej nie z powodu stężenia tylko znowu pozbawienia snu :cheesy:

jakie miasto na PRV

scalono - WRB
DelicSajko pisze:
Ja tak prawie 2 tygodnie leciałem, dzień w dzień ale nie tylko mef, ale i chlanie, jaranie i trochę włoda. Nie polecam
Heh, no ale 2 tygodnie to pewnie szczuty spały... ;-)

scalono - WRB
Nie polecam po 4-5 dniach zaczęły łapać schizy, burdel w głowie. Raz na jakiś czas ok ale nie non STOP
każdy szczur ma inną podatność, ale jedno jest pewne: długotrwałe podawanie bez przerw WYNISZCZA

scalono - WRB

NASZE MARATONY czyli MEF NON STOP.

Kto ma jakie doświadczenie w temacie dłuższym niż doba?
Polska dla Polaków! Ziemia dla ziemniaków!
  • 3275 / 933 / 5
@up
Ano spały. Wyglądało to mniej więcej tak:
Poranek: Ktoś wali do drzwi, otwieram - oni. Plecaki na plecach, super uczniowie idą do szkoły hehe a tak naprawdę przychodzą do mnie pomefić. Wracam spać, oni siedzą i coś popijają. Listonosz przynosi mefa. Więc wstaję i tak do 12-1 w nocy lecimy (oni z przerwą na powrót ze szkoły, ja na kurs do biedronki po jakąś bułkę i wodę). W nocy oni zawijają na chatę, ja siedzę jeszcze 2-3h, dojadam trochę mefa i o 3-4 rano idę spać. Pomijam resztę, tych którzy wychodzili ode mnie z domu mniej niż ja.
https://url-shortener.me/GW4U
Podziel się posiłkiem, chamie
  • 423 / 12 / 0
Mój najdłuższy to dwa dni, handlujcie z tym [emoji48]
  • 2 / 1 / 0
Ogólnie mefedron to nie sppeed to nie na długie dystanse mefix jest spoko na sobotnią imprezę i tyle bo w innym wypadku to strata pieniędzy i szkoda zdrowia.
  • 7 / 1 / 0
Napiszę wam tak, miałem sporą przerwę z narkotykami. Teraz mef... serio uzależnianie się od tego porównałbym do kokainy. Szczerze to nawet mi bardziej pasuję ten drugi pył. Mam o tyle zjebanie ze przyzwyczaiłem się go brać w pracy, i teraz jest tak że jak nie wezmę lub mi schodzi to zaczynam się, wkurzać, dekoncentrować. Jak nie walę czuję się jakbym miał anginę i 40 stopni gorączki, objawy typowo grypowe. Wydaje mi się że to ładnie musi dawać odporności po piździe.
ODPOWIEDZ
Posty: 90 • Strona 1 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.