Wielkie dzięki za wszelką pomoc…
Sierpień pisze:ale z czasem ochłoniesz i będziesz trzeźwiej mógł spojrzeć na sytuację.
Porozmawiaj z Nią szczerze co o tym sądzisz - jeżeli też Cię kocha to napewno dojdziecie do kompromisu. Jeżeli wybierze narkotyki, to oleje sprawe i będzie walić dalej - a tu już chyba wiesz, co zrobić
Myślę, że jeżeli jest pomiędzy wami coś na wzór miłości, to jakoś Ona sobie to weźmie do serca - jeżeli nie to i tak huj i tak huj...
[spoiler]'Albo ja albo narkotyki' <- tak nie mówimy, bo ćpun wtedy wybiera miuość, a w serduszku cierpi bez możliwości zaćpiulkania od czasu do czasu i związek się wypala. potwierdzone info.[/spoiler][spoiler]prawilnie przypominam, że psychodeliki lekiem na wszelakie dolegliwości, może naprawiłyby twoją dziewczynę :rolleyes:[/spoiler]
'Albo ja albo narkotyki' <- tak nie mówimy, bo ćpun wtedy wybiera miuość, a w serduszku cierpi bez możliwości zaćpiulkania od czasu do czasu i związek się wypala. potwierdzone info.
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
Jak ona tak lubi ćpanie a ty nie (i bardzo dobrze mordo) to albo to zaakceptujesz i prędzej czy później razem polecicie, albo nie zaakceptujesz a ona będzie walić sobie ze znajomymi w tajemnicy i wszystko pierdolnie.
W pierwszym przypadku, na początku będzie zajebiście, magicznie i w ogóle bajka, ale później zacznie się jazda po równi pochyłej w dół.
Dobrze żeś napisał, bo widać, że jesteś myślącą, inteligentną i opiekuńczą osobą.
Nie ma co tu dużo gadać, jeżeli ona sama nie będzie chciała się zmienić wciągnie Cię w swoje hobby i romantyczne wieczory zamienią się w napierdalanie jakiegoś ketonu w pogoni za pierwszą fazą.
pozdro mordo
Negatywne Wibracje pisze:Albo zacznie ćpać po kryjomu (ja tak robiłem :-p ).'Albo ja albo narkotyki' <- tak nie mówimy, bo ćpun wtedy wybiera miuość, a w serduszku cierpi bez możliwości zaćpiulkania od czasu do czasu i związek się wypala. potwierdzone info.
Laska musi najpierw mocno podupaść zanim dostrzeże co jest grane.
Miesiąc się znają...kolejnego z takim nastaiweniem antynarkotykowym emmsa raczej nie przetrzymają.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/naslasku.jpg)
Ogromne ilości narkotyków przejęte na Śląsku. Za procederem mieli stać obywatele Ukrainy
Na ponad milion złotych oszacowana została czarnorynkowa wartość narkotyków przejętych przez mundurowych ze Śląska. W ich rękach znalazły się ponad 43 kilogramy pseudoefedryny. - Z zabezpieczonej ilości, można było uzyskać ponad 32 tysiące działek dilerskich metamfetaminy - wskazują policjanci. Za nielegalnym procederem stała 51-letnia obywatelka Ukrainy i jej 17-letni syn.