Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
Melvin Burgess
Dawka dla człowieka bez tolerki to jakieś 10±5 mg.
Mi osobiście podszedł bardziej niż (4F)BF, ale opinie na zagranicznych forach są raczej odwrotne.
Może jestem jakiś zepsuty, ale jedyne co BF mi dawał to senność nie do opanowania, problemy z koordynacją i rzyganie, bez opioidowego ciepła, a przy AF wyraźnie czuję body high.
Dostałem tego 150mg w postaci białego, puszystego, błyszczącego proszku.
Z 50mg zrobiłem r-r 10mg/ml w glikolu propylenowym (rozpuszcza się lepiej i szybciej niż BF), celem zażycia go z efajka. Stężenie okazało się być zdecydowanie zbyt "bezpieczne"
W zasadzie nawet nie sprawdziłem temperatury wrzenia glikolu i AF, po prostu chciałem zrobić eksperyment - nie udało się ;-)
Pozostałe 100mg waporyzowałem w postaci czystego proszku, no i okazało się że jest git :-D Zadowalającą dawką dla mnie, człowieka z minimalną tolerancją na opio, okazało się być ~15mg.
Działa krótko, wyraźne efekty utrzymywały się przez jakieś 30 minut, a później nastąpiło coś w stylu afterglow trwającego przez może godzinę, chociaż zgodnie z tym co piszą na bluelight AF powinien działać dłużej.
Opioidy zawsze jakoś dziwnie na mnie działały, więc weźcie na to poprawkę.
Polecałbym zrobienie liquidu tak jak kolega wyżej pisał, bądź palenie z folii/żarówki. Zaczynać od powiedzmy 2mg i zwiększać stopniowo celem uzyskania satysfakcjonującego stanu.
Jak pisałem na 1 stronie:
- 2,5mg freebase odpowiada 125ug fentanylu IV oraz 10mg morfiny IV(w przybliżeniu)
- posiada 1/20 mocy fentanylu
Ciekawostką jest, że wg. zagranicznych forów B-F posiada 1/30 mocy fentanylu, więc wychodziłoby na to że a-f jest bardziej aktywny. Tymczasem po badaniu na szczurach laboratoryjnych stwierdzam, że B-F podany IV jak i palony jest dużo bardziej euforyczny od a-f. Natomiast sam a-f nie jest zły - całkiem przyjemna sedacja ale niestety spora chęć na dorzutki :-) Przyjemna substancja, idealna aby położyć się do łóżka i słuchać muzyki.
Pozdrawiam.
PS. Jak każdy opioid wymaga wyrobienia receptorów, ale skoro się interesujesz analogiem fentanylu, zakładam że receptory masz wyrobione.
PS2. Z liquidami tak szczerze nie ma co się pierdolić, lepiej zrobić większe stężenie i brać małe buchy niż potem palić pół buteleczki 10ml liquidu aby co kolwiek poczuć.
Najbardziej niepokoi mnie to dawkowanie. Tzn. jeśli żeby cokolwiek poczuć musiałam zjeść 8 paczek thiocodinu to tego czegoś powinnam zjeść 80 mg? Piszę zjeść bo na inne formy zażycia to jakoś jeszcze psychicznie gotowa nie jestem. Wiem, nieefektywne, ale jakoś tak mam dość silne opory psychiczne przed innymi sposobami.
No ale chyba zacznę na pierwszy raz od dawek które teoretycznie powinny być dla mnie niedziałające i po trochu podorzucam...
Po jakim czasie przy tej drodze podania powinnam czuć że działa?
I jeszcze jedno - jak długo działa przyjęte doustnie? Przywykłam że thiocodin zjadany w całości działa (przynajmniej przeciwskrętowo) kilkanaście godzin. W przypadku a-f pewnie będzie krócej. Dużo krócej?
to drogo wychodzi
szpak123 pisze: Ciekawostką jest, że wg. zagranicznych forów b-f posiada 1/30 mocy fentanylu, więc wychodziłoby na to że a-f jest bardziej aktywny. Tymczasem po badaniu na szczurach laboratoryjnych stwierdzam, że b-f podany IV jak i palony jest dużo bardziej euforyczny od a-f.
Zresztą, moc mocą, trzeba skupić sie na bezpiecznym dawkowaniu a nie na mocy działania.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?
Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.