Analog http://en.wikipedia.org/wiki/Methylened ... piperazine,
MDBZP is only a very mild stimulant, and does not produce euphoria, empathogenic or psychedelic effects. The prominent side effects produced by MDBZP are dizziness, nausea and headaches, but at high doses it has been known to cause convulsions
Nadawało by się to jako taki stymulant do pracy/zamiennik EPH?
P.S. Nie mam porównania do piperazyn ani bufedronu. Jeśli chodzi o EPH to IMHO daleko sięga moje porównanie odnośnie profilu działania obu substancji.
Marihuana a demencja. Nowe badanie przyniosło zaskakujące wyniki
Alkohol i konopie wpływają na kierowców w odmienny sposób
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania
Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.
Feralny lot Air India. Dwóch kolejnych pilotów oblało... narkotesty
Ciąg dalszy rozliczania feralnego lotu samolotu Air India z Phuket w Tajlandii do Delhi w Indiach. Po tym, jak kapitan nie przeszedł testu na obecność narkotyków, przewoźnik przebadał ponad trzystu pilotów i w dwóch przypadkach testy dały wynik pozytywny.
Utylizacja medycznej marihuany w Krakowie. Urzędowe plomby i specjalny nadzór
Medyczna marihuana oraz leki zawierające środki odurzające i substancje psychotropowe nie mogą po prostu trafić do zwykłego kosza na śmieci.
