Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 411 • Strona 16 z 42
  • 8 / 1 / 0
Ktoś z Warszawy ma ochotę ruszyć na poszukiwania z nowicjuszem? :-)
  • 158 / / 0
Jakbym mial czas to czemu nie. Byłoby nas już 3 ;)
:extasy: :extasy:
  • 3961 / 150 / 0
Patashnik pisze:
@owcz4r

mam dobrą miejscówkę ale trochę dalej. daj znaka to sie podzielimy. Bedziesz mial troche dalej do mojej, ale ja do twojej z Łodzi też :)
tez mam miejscowke pod łodzia gdzie w godzine szlo uzbierac kilkadziesiat sztuk aczkolwiek juz 3 lata tam nie bylem.
niedojebanie genetyczne
  • 31 / 2 / 0
ktos ze slaska ?

po dwuletniej przerwie mysle ze znowu jestem gotowy na grzybobranie :)

okolice rybnika, jastrzebia :)
WolneGrzyby !
  • 2 / / 0
ktoś z trójmiasta jest moze?
  • 1009 / 42 / 0
Tychy?
Wszystkie moje posty to zwykła fikcja literacka i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością!
  • 5 / / 0
Kiedy sezon już się zacznie, poszukuję grzybiarza z okolic Bielska-Białej.
  • 261 / 8 / 17
Jest ktoś chętny na całodniową/ kilkudniową wyprawę po Bieszczadach w poszukiwaniu łysiczek? :cool:
Człowiek narkotyk wypoci, kurestwa nie da rady!
  • 361 / 41 / 0
Pierdol wszystko, jedź w Bieszczady :D hahaha

A serio, są już? Nie za wcześnie? ;)
  • 1329 / 59 / 0
Ja jestem, ale gdzieś pod koniec września.
A oto bazy na dalekiej orbicie ZIEMI i poza orbitą KSIĘŻYCA oraz na samym KSIĘŻYCU, które zbuduję sobie w przyszłości. LUDZKOŚĆ będzie słuchała wtedy MNIE
ODPOWIEDZ
Posty: 411 • Strona 16 z 42
Newsy
[img]
Więzienie za 0,11% przekroczenia?

Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.

[img]
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę

Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.

[img]
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa

Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.