chuj wie, czy nie sa one lepsze od tych warzywek i owocow, a ich brak przyswajalnosci i rzekoma wyzszosc warzyw nie jest efektem propagandy majacym na celu wyzsza sprzedaz
GOD pisze:Olejcie te vitaminki w tableteczkach, prawie nic sie z nich nie wchłania. Mocz macie ciemny właśnie dlatego bo wszyscy wyszczywacie i obciązacie sobie tylko bebechy. Jak komuś zależy na witaminach to prosze jesc duzo owocow, warzyw, fasol i wyciskac soki. Regularność to klucz do sukcesu.
Juz kurwa nie moge z tej jebanej polackiej ignorancji: "nie lykaj tabletek synek, lepiej se kartofli zjydz". :kotz:
Ciemny mocz jest oznaka ze nerki maja malo wody zeby wszystko ladnie przeflitrowac - im wiecej wody, tym jasniejszy kolor moczu. Nalezy pic tyle wody az mocz stanie sie niemalze przezroczysty. A, i jeszcze witamina B2 (ryboflawina) nadaje jaskrawozolty kolor moczowi, oznaka ze nadmiar jest wyplukiwany.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
na tle duchowo energetycznym
Witamine B12 bardzo warto suplementowac, ale trzeba sie upewnic ze jest tam metylkobalamina a nie cyjanokobalamina ktora nic a nic sie nie przyswoi. Do tego codzienna suplementacja witamina D3 nie zaszkodzi, nadmiar nie jest toskyczny. Ja biore 5000IU, czy to w zime czy w lato. Witamina K tez jest przydatna przy suplementacji z D3, ale nigdy nie probowalem. Kompleks witamin B to tez ciekawa sprawa. B6 do uzytku przy suplementacji mineralami aby zwiekszyc biodostepnosc. Witamina C jako dodatkowy przeciwutleniacz i taka jakby ciekawostka kiedy organizm musi zapierdalac na wysokich obrotach, czesto witamina C dodaje jakby sil w tle. Witamina E (tokoferole) tak samo sa silnymi antyoksydantami, one znajduja sie zazwyczaj w tranie z ryb.
Ogolnie warto poczytac o witaminach, biodostepnosci i bioprzyswajalnosci, bo to ciekawy watek i nie jest tak, ze tabletki be a jedzta i tak chujowe warzywka. Bo serio, ktorego cpuna tutaj stac zeby kupowal sobie Super Organiczna Bio Bezglutenowa Bezmurzynowa Marchewke za 50zl/kg w Piotrze i Pawle?
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/a/a7f12355-4546-4ca7-97cc-92f96c7919d7/debiut.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251017%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251017T043401Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=21a64b56e60d83b0e424d2a7aa7465fab6e59c4875a9df4622fa2fcd6ded4d20)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/kepinski.jpg)
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg)
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sebastian_fabijanski.jpg)
"Niemyte dusze / Narkotyki" - teatralna podróż w głąb ludzkiej psychiki
Spektakl odbędzie się 17 października 2025 roku (pt) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. To propozycja dla każdego, kto poszukuje w teatrze głębi, refleksji i intelektualnego wyzwania. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Marihuana tematem w Sejmie. Przyszło kluczowe pismo z rządu
Przed wyborami w 2023 r., a nawet już po nich, politycy z obozu rządzącego wyjątkowo liberalnie wypowiadali się na temat marihuany. Powstał nawet Parlamentarny Zespołu ds. Depenalizacji Marihuany z głośnymi nazwiskami w składzie. Coś się jednak zmieniło. Jak informuje "Rzeczpospolita", jednoznaczne stanowisko rządu zaskoczyło wielu polityków: nie ma mowy o żadnej liberalizacji. Argumentem mają być m.in. doświadczenia innych krajów.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/niemowlekokaina.jpg)
Niemowlę pod wpływem kokainy. Szokujące odkrycie na terenie ogródków działkowych
Krakowscy policjanci od dłuższego czasu rozpracowywali grupy wyłudzające pieniądze od starszych osób metodą "na legendę". Przestępcy podszywali się pod funkcjonariuszy lub pracowników instytucji publicznych, by zdobyć zaufanie swoich ofiar.