- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
A teraz do meritum, wiem, że to szalony pomysł, ale cóż od tego chyba jest forum, żeby takie pomysły konfrtontować z innymi użytkownikami ;)
Otóż, czy ktoś wie, jak wyglądałaby ekstrakcja moklobemidu z masy tabletkowej? Normalnie wodą, może lepiej spirytusem? Otóż sam w sobie daje on niezłego kopa (przynajmniej mi) i zapragnąłem w imię nauki (proszę nie oceniajcie :)) zapodać tenże specyfik iv :D
Także moje pytania brzmią:
1. Jak zrobić ekstrakcję możliwie najczystrzą?
2. Jakie są wasze rokowania co do powodzenia eksperymentu (w sensie, zadziała, nie zadziała a może perfect do miksów?)
Kiedyś pare razy zdarzyło mi sie mixować moklar z metylonem
brac 150mg moklobemidu to tego czy zdechne?
biore jeszcze 100mg amisulpiryu ale to raczej bez znaczenia jest
Poprawiono nazwę substancji. taurinnn
Jedna kreska na 150g mokl + koks na prawde mocno, tak jak kilka kresek albo jedna ogromna w normalnych warunkach. Mocno wchodzi na puls. Radze uwazac. Miezyc puls najlepiej smartphonem za pomoca ampu heart rate. Po 3 kreskach koksu i moklo nie szlo spac kilka godz., reszta znajomych dawno spala, a ja nie moglem.
Mikro kresa MDMA wielkosci polowy ząbka, widelca też dziala sympatycznie. Radze bardzo wielka ostroznosc. Piks w ogole nie zalecam.
Z kazda godzina moklo mniej podkreca. Okolo 16 godziny po pobraniu moklo, odbior rekreacji wraca powoli do normy, po 24 tak jakby nie bylo. Szybko zchodzi z organizmu ale zalecam ostroznosc.
alkohol i moklo - najebalem soe bardzo mocno i zresetowalo mi 30 dni fantastycznych efektow terapi. Musialem czekac tydzien na powrot do normalnosci. Mozna pic ale nie zbyt mocno bo wroci Wam deprecha. Szkoda leczenia
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/32620395-c053-42fa-8878-b4407deba2a2/metkat.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250723%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250723T045702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=802bfa28ca57163eae7ebe81a2492bb17984619742f13362eab0ebc52ad08973)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/new_york_weed.jpg)
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie
Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.