Mam pytanko, jak chronic, żołądek, wątrobe i generalnie caly układ trawienny przy codziennym przyjmowaniu masy tabletek popijanego alkoholem (1-2)piwka
Co generalnie stosujecie? Jakie suplementy są najlepsze zeby brzuch najmniej cierpiał?
wypisujcie co na was działa :)
shaka pisze:O ile żołądek wiele zniesie, o tyle powinieneś martwić się o nerki, wiele leków staje się koszmarnie toksycznymi po dodaniu alko dla właśnie nerek oraz wątroby. Na nerki i w sumie cały układ pokarmowy mogę na 100% polecić - pij dużo wody. Mniejsze stężenie - mniejsza szkoda. Wtedy wydalasz więcej moczu o mniejszym stężeniu, nerki na raz odciągają mniejszą ilość toksyn, a i reszta organów jest zadowolona z nawodnienia.
dokladnie...same tabletki [opio.. opiaty] nie wplywaja mocno na watrobe itp. po paru latach kolega robil badania i bylo w norie wszystko a stukal wszystko ile wlezie ;-) ale tez mial dobra diete.. podstawa byla u niego jest owoce warzywa i lekkie obiady
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków
Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.