Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Dobranoc.
slepy pisze:zestawienie było pisane w czasie gdy alfa dopiero pojawiała się na polskim rynku. Patrząc na opisany tam czas działania 3-5h, należy raczej ostrożnie podchodzić do tych danych.
Spostrzeżenia: dużo łatwiej, przyjemniej i konkretniej mi się rozmawiało - na żywo, czacie, forum. Z koncentracją jednak bez rewelacji, jestem nieco roztrzęsiony :emo: , niezdarny, potrącam przedmioty. Musiałem przejechać kawałek samochodem (w nocy, pustą drogą) i zbyt pewnie się nie czułem, gorzej niż przy EPH (który poleciłbym każdemu rajdowcowi). Na razie wydaje mi się, że w porównaniu do EPH alfa daje większego "kopa", otwartość/empatię (serotoninka?), ale gorzej ze skupieniem uwagi.
:finger: Jestem na SSRI i niewielkiej dawce amisulpirydu, co może mieć wpływ na działanie.
Z reszty substancji chyba dla wygody zrobię roztwór i będę dawkował dolewając go do napojów - co sądzicie o takim sposobie? Wyszukiwarka w tym temacie niewiele pokazuje po hasłach roztwór czy rozpuszczalność.
Spirytus, wódka, woda?
Gram na "setkę", "50"?
Chyba z kwadrans cyzelowałem ten post przed wysłaniem, szukałem odpowiedniego odcienia szarości dla czcionki, najwłasciwszych emotek - tak to właśnie działa. Robiłem też więcej niż zwykle literówek.
F84.5
Forum [H] -groza powszechnej anomii. Nie przesiąkajmy upadkiem, dbajmy o siebie. Można nie ćpać i żyć. Cel: zdrowie psychiczne. Szukam sposobów.
No i nie przesadzaj, że taka żrąca ta alfa :P. Jedna z łagodniejszych rzeczy jakie puszczałem w nos.
Myślałem o mieszance 5-10mg EPH + Xmg a-pvp z rana, da radę? Dodam, że często wieczorem popalam sobie kanna, chyba nie będzie się to 'gryzło' z alfą?
Ogółem nie potrafię zrozumieć, czemu ludzie chcą zaczynać z a-PVP. W wątku siedzą prawie wyłącznie stali bywalcy i 70% postów, to lament i błagania do jakiejkolwiek mocy sprawczej o silną wolę, żeby to rzucić w cholerę. Jeżeli EPH pomaga Ci się ogarnąć w codziennych sprawach i nie wywołuje większych nieprzyjemności, to nie szukaj wrażeń tylko z się go trzymaj.
Miks 1:1 powinien dać dobry efekt, zastrzyk z dopaminy, po 30minutach alfa zejdzie, a działanie ustabilizuje EPH. Tylko nie polecam wychodzić ponad 15:15mg, bo to już rekreacyjne dawki i bez dorzutek powstrzymujących zjazd, albo chociaż zamulenie się będzie ciężko obejść, a to zaczyna ciąg i dalszą jazdę bez trzymanki.
Tylko oral, maksymalnie 20mg miksu i da radę. Łatwość wjebania w to cudo pomijam, bo nikt o to nie pyta.
Potencjał uzależniajacy jest przeogromny, ale to wychodzi dopiero wtedy, kiedy skończymy opalać wszystkie folie i żarówki... Coś za coś, ale żaden środek, który przeleciał przez moje żyły nie ma nawet polotu do alfy. Alfa to... alfa po prostu ;-) . Najgorszy syf.
Trzeba się z tym środkiem strasznie pilnować. Życie według zegarka, co do minuty. To jest środek, który może pomóc wam się wzbić na szczyt, a jak tylko się przekroczy cienką granicę pomiędzy łączeniem przyjemnego z pożytecznym to spadacie w dół jak meteoryt :finger: .
Zresztą chyba stronę wcześniej się śmieją z pomysłu mieszania kanna z alfą. 2 posty nad Twoim została Ci objawiona wielka mądrość. Najlepiej ją sobie wytatuuj gdzieś w widocznym miejscu i póki będziesz się do tego stosował, to większych rys na psychice nie będzie.
Myślałem, że ta alfa to taki drugi eph, ale po przeczytaniu kilku stron tego tematu przypomina raczej legalny crack
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
"Pamiątka" z Tajlandii. Portugalczyk wpadł na warszawskim lotnisku
24 kg marihuany miał w swojej walizce Portugalczyk, zatrzymany na lotnisku Chopina w Warszawie. W bagażu 22-latka, który przyleciał z Bangkoku w Tajlandii, znaleziono 42 paczki suszu, których wartość na czarnym rynku oszacowano na niemal 1,2 mln zł. Mężczyźnie grozi grzywna i od 3 do 20 lat więzienia.
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
