Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Można podać ją tak, aby nie czuć smaku, ani zapachu ;-) ]
Sek w tym ze ten zapach mocno czuc nawet przez woreczek, a co za tym idzie nawet w calym pomieszczeniu w ktorym on jest.
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006
http://www.feta.blog.onet.pl
-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
dluzszy czas temu kupilam biala, wczoraj musialam sie troche pouczyc, to wyjelam, a ona ma jakis dziwny kolor! konsystencja sypka sie nie zmienila, rowniez zapach i smak pozostal ten sam, mozliwe, ze mocniej szczypie i chyba dluzej mnie trzymalo, ale dawno nie uzywalam, wiec moze to dlatego; kolor ma taki jakby brzoskwiniony czy moze bezowy, czy ja tego moge jeszcze uzywac? w ogole jak to mozliwe, ze zmienila kolor! byla w zamknietej torebeczce, schowana w pudelku w szafce, ciemne i calkowicie suche miejsce, z raczej stala temperatura
prosze o odpowiedz
pzdr
Popalam amsterdam, a ty weź się nie wkręcaj
WYŻSZA SZKOŁA ROBIENIA HAŁASU
na bank zdążysz nauczyć się korzystac z forum i opcji szukaj. Walisz 3 bezsensowne posty, na ktore w dużej mierze masz odpowiedz w tych samych wątkach co piszesz, a na bank w dziale w ktorym piszesz. Weź sie kurwa opanuj, co?
Ale w jednej sprawie są na pewno zgodni
Że trzeba mieć miejsce w którym można się rozjebać
Ostro zabalować a później wszystko sprzedać
6 stron roznych spekulacji.. niech jakis chemik sie tutaj najlepiej wypowie (jesli to czytasz PCP to mam Ciebie na mysli ;-) ).
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.