The people that dislikes me have nothing to lose
Say whatever you want motherfucker
Just say my name
Thats all I need, because you know what?
I ain't going nowhere until I've done it all
Na prawo jazdy 5-10 mg diazepamu
To oczywiście tylko taki żarcik
W moim przypadku koncentrację fajnie poprawiają empatogeny, ale to chyba kwestia osobnicza.
Zależy z czego ten egzamin, jak z romantyzmu to 6-APB pewnie najlepsze.
Na sam egzamin dobrze mieć też jakiegoś słabego betablokera np bisoprolol, który hamuje fizyczne objawy stresu, jeśli kogoś on paraliżuje. (o ile nie ma przeciwwskazań - ja mam od lekarza).
pilleater pisze:Radzenie komuś leków na serce bo sytuacja stresowa, jest nieodpowiedzialne. A zażywanie takich leków na sytuacje stresowe, zwłaszcza jeśli lekarze nie zalecał, jest po prostu głupie
Zresztą lekarze pierwszego kontaktu przepisują te słabsze betablokery z miejsca, na słowny wywiad kardio - czy to uważasz za odpowiedzalne?
Dużo bardziej nieodpowiedzialne jest zażywanie wielu substancji opisanych tutaj na forum (niektórych nowych rc, barbituranów, komb z opio i neuroleptyków), ale ufam iż, każdy ma swój rozum i wie (lub przynajmniej czyta o tym) co robi, bo gdyby tak nie było, wiele osób by już odpadło.
Zresztą bisoprolol jest tak selektywnym betablokerem, że jedynym przeciwwskazaniem jest świeżo przebyty zawał lub bardzo silne niedociśnienie, a nie wydaje mi się, żeby takie osoby interesowały się tematem ćpania. Betablokery ogólnie (te mniej selektywne), przepisywane są w niektórych przypadkach nerwicy sercowej w skojarzeniu z innymi lekami.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/0e7d29f2-477e-462d-8bf8-f5ddbafd72b8/1000032447.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250921%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250921T235201Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=2a20e8c7a9bc1bb114d81be2172b33908605bdd8c1d86a65a448ceed4ea37795)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kasmjwgrze.jpg)
Marihuana ukryta w grze planszowej. Paczkę przechwyciła Krajowa Administracja Skarbowa
Funkcjonariusze śląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) udaremnili próbę przemytu marihuany do Polski. Narkotyki ukryto w nietypowy sposób – wewnątrz popularnej gry planszowej. Do wykrycia trefnej przesyłki przyczynił się pies służbowy Kodi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/wklegalize.png)
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym
Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).