Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 1 z 7
  • 58 / 2 / 0
[ external image ]
2-(metyloamino)-1-(tiofen-2-ylo)propanon; β-keto-metiopropamina

Thiothinone znany również jako MTPA. Substancja swieża, pojawiła się niedawno w ofercie kilku polskich sklepów, w sieci bardzo mało informacji. Jest tiofenowym analogiem katynonu. Ponoć badania laboratoryjne wykazują, że ma około 30% jego siły działania.

Link do dyskusji na Bluelight:
http://www.bluelight.ru/vb/threads/6823 ... hiothinone

Surveilled napisał:
Nazwałbym to bk-MPA. Struktura: klik!. Zalecam szczególną ostrożność przy tym związku - dwuwartościowa siarka jest silnym oksydantem i in vivo permanentnie blokuje w wątrobie cytochromy odpowiedzialne za krytyczne dla życia procesy. Ten rodzaj toksyczności narasta wraz z dawką - już przy MPA zawsze staram się minimalizować przyjmowane ilości, a przy bk-MPA jeszcze podwyższone jest dawkowanie. Jeśli ktoś się zbierze do testowania, radzę wyposażyć się w masę antyoksydantów - witamin C i E, oraz N-acetylocysteiny.
Zamówiłem 1g w promocji za 30zł (normalnie 60). Odbiore przesylke w najblizszych dniach i zdam relacje z analizy. Tymczasem zachecam do dzielenia sie informacjami jesli ktos mial juz kontakt z ta substancja badz wyczytal wiecej niz ja (najlepiej dawkowanie, czas dzialania, zagrozenia interakcje oraz wszelkie inne info i spostrzezenia).
  • 992 / 25 / 0
Ja lubię się kłócić, a szczególnie kiedy ostra dyskusja prowadzi do konstruktywnych wniosków. Nie muszę nic dopowiadać, bardzo dobrze się teraz wybroniłeś, pokazałeś że Ci zależy.

Przepraszam też że naskoczyłem, na tym polega dyskusja. Nie w moim celu było poniżenie Ciebie, a zwrócenie uwagi na żarcie takich fikuśnych rc. Lepiej już znaleźć alternatywę w popularnych, oczywiście szkodliwych, ale zbadanych substancjach.

Nie zrażaj się. Nie toleruje głupoty, ale też zależy mi na życiu człowieka.
Każdy się teraz zastanowi czy warto zanim kupi i wepchnie do japy czy innego otworu.
  • 1893 / 181 / 0
U mnie testy pójdą na dniach... Czegoście przyjebali się tak do tego związku, MPA wpierdalałem i waporyzowałem wiele razy bez poważnego uszczerbku na zdrowiu (prócz zwały) - nie czułem aby wątroba dostała wycisk - w sensie jakichś dysfunkcji. Niektórzy lubią podnosić larum nawet jak substancja nie zdążyła jeszcze wejsć na rynek, a praktyka weryfikuje spekulacje - patrzcie jakie fikoły niektórzy odpierdalają w temacie DMARA, i jakoś nikt się nie przekręcił. Tak samo niebiescy odcinali się od brefa który lechitom bardzo smakuje i pierdolą jego domniemaną neurotoksyczność. Na podorędziu suple i ziólka ofkoz, do następnego...
  • 3362 / 349 / 0
Watroba nie boli, nie czujesz ze cos jest nie tak, az pewnego dnia budzisz sie z zoltymi oczami.
  • 1893 / 181 / 0
Wiem, dlatego nie napierdalałem tej siary (MPA) codziennie, raczej grubo ale okazjonalnie. Poza tym sprzątam po imprezie mniszkiem, sylimaryną, do tego jeszcze witaminy+minerały+antyoksydanty. I teraz będzie podobnie, zobaczymy czy substancja warta zachodu.
  • 3362 / 349 / 0
Nie masz zadnej pewnosci ze to sprzatanie choc troche ci pomoze w zwalczaniu lub leczeniu hepato-, neuro-, lub kardiotoksycznosci. Nigdy takie badania na tych zwiazkach nie zostaly, i bardzo prawdopodobne, ze nie zostana wykonane
  • 3206 / 176 / 0
Jadłem MPA kilka razy, nic mi się nie stało. Także dorzucałem. Dawki około 100mg p.r., razem było tego ok. 800mg. Nic mi się nie stało, zauważalnego dla mnie.

Dla testów jeden raz nie zaszkodzi %-D
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2013 przez ItvH2erPPPWR, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik ItvH2erPPPWR nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1199 / 8 / 0
250 mg zaaplikowane donosowo :
+ lekki speed
+zmiana percepcji, wyostrzenie kolorow lekkie
+ lekko podniesione samopoczucie, troszke wieksza pewwnosc siebie
Szalu nie ma, ale dziala. Gdyby nie podejrzenia dotyczace toksycznosci, bylby to fajny lajtowy stymulant zamiast kawy.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2013 przez prawie_martwy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2 / / 0
200mg przyjete donosowo
-lekkie pobudzenie i lekki speed
-brak efektow ubocznych

10minut pozniej
250mg donosowo

laduje sie 10minut
lekkie pobudzenie
brak skutkow ubocznych

13 sie 2013, 14:08 / scalono - surv

0,6 przerobione stymulacja i boli gowa
  • 1893 / 181 / 0
Postman dostarczył ćpaczkę z samplem 0,7g thiothinonu. Waga uległa zniszczeniu, więc podzieliłem szybko MTPA na cztery kreski, z czego jedną wciągnąłem w dwóch ratach, co 15 min jedna. Powiedzmy że w sumie 170-190mg. W klamie i spływie zupełnie jak MPA.
W tej chwili lekkie orzeźwienie, czujność, nic wielkiego. Oddech i pikawa w normie. Później wleję ćwiartkę w kuper, ale nadziei sobie nie robię.

Aaaa jeszcze najważniejszą kwestia - czy da się to palić? Zjarałem coś około 20mg, zero efektu, dym o plastikowym posmaku, chujowizna, dalej się w wapo nie bawię.

Idę się przejść.
Edit: Spacerek - samopoczucie to samo, ale czuć lekkie podbicie fizyczne - fajnie, lekko się idzie.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2013 przez Dersu Uzala, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 1 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn

Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.

[img]
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana

Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.