delorazepam and temazepam were found in amounts of about 100 to 200 ng/g cell tissue of Artemisia dracunculus,
czy ta roślinka może działać wyrażnie ?
Jak wygląda teraz sprawa z takimi roślinami? (mam na myśli po tych wszystkich ustawach o przeciwdziałaniu)
Są jakieś legalne roślinne substytuty benzo? (wiadomo, nie liczę że poklepie jak etiz czy alpra).
Chodzi mi o odstawianie benzo i przechodzenie powoli na właśnie taki substytut.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
ma nawet plusy nad bennzo nie jest takie puste jest bardziej kreatywne muzyki się pięknie słucha
można to waporyzować? może to również niezła alternatywa do zaprezentowanych wcześniej sposobów użycia?
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
420alldaylong pisze:a mam pytanko bo na pewno będę zamawiał Mulungu
EDIT: Aaa zapomniał bym! Przy odstawce benzo w moim przypadku okazała się bardzo pomocna również kora Magnolii http://en.wikipedia.org/wiki/Magnolia_officinalis
Nie wiem czy "zawiera" benzodiazepiny ale na pewno pomaga przy fobii społecznej nie powodując przy tym sedacji. Kupiłem Magnolia Bark Swansona 400mg na kapsułkę i brałem 2 dziennie.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
Teraz zamawiamy Combretum-jak tak "o". A on żeby nie wracać do bezno i jakoś daje radę ;-)
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
