Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
[quote="GhostOfTheSun"]
No bo tak... załóżmy że kupię kilka kartoników póki mam okazję ale za to nie mam czasu tak od razu wrzucić...
TO]
[quote="newbe"]
tez jestem ciekaw, to dobry sposob na zaopatrzenie sie gdyż potem moze ich przed dlugi okres brakowac...
a jeszcze przy wiekszej ilosci mozna je dostac w znizkowej cenie ]
[quote="5and"]
ja trzymam w lodowce, szczelnie zawinięte w sreberko, w szklanej fiolce po jakichś lekach]
Ty chyba nie traktujesz tych "magicznych właściwości" dosłownie?? Tu chodzi po prostu o to, że LSD to nie jest stabilna substancja. Łatwo się rozkłada od światła, temperatury i innych czynników, ale na litość Boską, nie w jeden dzień!
Wracam na forum?...
zewsząd i znikąd pisze:Ty chyba nie traktujesz tych "magicznych właściwości" dosłownie?? Tu chodzi po prostu o to, że LSD to nie jest stabilna substancja. Łatwo się rozkłada od światła, temperatury i innych czynników, ale na litość Boską, nie w jeden dzień!
Edit: uzupełniam, co by nie zostać źle zrozumiana. Nikogo nie namawiam do czekania, jak ja, ponad 10 lat. Natomiast do zaczerpywania INFORMACJI przed sięgnięciem po psychodeliki zachęcam jak najbardziej.
Wracam na forum?...
Otóż na sympozjum w Bazylei z okazji setnych urodzin "dziadka" Hofmanna (200 lat, 200 lat niech żyje, żyje nam!) ktoś wyciągnął specjalny prezent: buteleczkę z brązowego szkła, zawierającą Delysid w postaci krystalicznej, wyprodukowany w 1951 r. Gość przechowywał to przez jakieś 30 lat, głównie po ciemku. Zawartość buteleczki odważono, rozpuszczono itd. i zrobiono z tego ok. 70 porcji po 100 ug +- 10%. Następnie ok. 70 osób miało zaszczyt spróbować prawdziwego Delysidu... (Zdębiałam... co na to policja? :-p Bądź co bądź nawet ;-) na takiej konferencji prawo nie jest zawieszone. A 70 porcji to już ilość dosyć hurtowa. ;-) )
Wnioski "po":
- LSD przechowywane po ciemku i w dodatkowo utrudniającym dostęp światła brązowym szkle nie traci mocy nawet po 50 latach.
- "kwas" to LSD, dobrej jakości papiery "nie różnią" się działaniem od Delysidu.
Wracam na forum?...
Cytat za 5and:
ja trzymam w lodowce, szczelnie zawinięte w sreberko, w szklanej fiolce po jakichś lekach:D
Trzymaj w szafce pod ciuchami i się nie martw.
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Sprawa biznesu „Króla dopalaczy”. Na ławie oskarżonych 13 osób
Biznes „Króla dopalaczy” znów na łódzkiej wokandzie. Tym razem chodzi o sprzedaż w internecie.
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną
To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.