Wziąłem propanolol jakieś 2h temu, do tego można dołożyć benze?
Propanolol wzięty tylko w dawkach 10mg, dla zastopowania trzęsienia się rąk i kołatania serca. Nie wiedziałem, ze będzie okazja jeszcze do ćpania wyjątkowa
Prosze o szybką odpowiedź, serio szybką. Dzięki z góry
łagodzi nerwowość i poprawia skupienie. ułatwia zaśniecie. od kiedy biorę proporanol niemam również problemów z poceniem się w nocy i spokojniej spie.
puki co nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych ale na pewno są jak po wszystkim.
aaa pomaga mi w walce z alko... pozdrawiam :)
ten lek zmniejszy siłe i częstotliwość napierdalania serca, czy też może zabije ?
on the junk-yard
now we are stunned minds
full of junk-goods
. Primum non nocere
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa
Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.