ODPOWIEDZ
Posty: 83 • Strona 9 z 9
  • 2 / / 0
smaczny joint, dobra muzyka... i jeszcze raz joint. i... jeszcze jeden buch? chodzi o to, by poczuć, że jestem dźwiękiem.
świat oszalał już na dobre; korba w normie- masz z tym problem?
  • 36 / 1 / 0
ROZPIERDOL COŚ!!! Później będziesz miał tylko wyrzuty sumienia i kminkę jak to naprawić.
Myśli że otworzył zamek lecz te drzwi nie mają klamek.
  • 1522 / 73 / 0
Za każdym razem gdy się wkurwicie róbcie formata dysku C:, a wasze napady złości bardzo szybko miną.
tekst powyżej =/= prawda
ODPOWIEDZ
Posty: 83 • Strona 9 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce

Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.

[img]
Kawa dobrze wpływa na zdrowie psychiczne. W umiarkowanych ilościach

Po przeanalizowaniu danych dotyczących ponad 400 000 osób, naukowcy z Uniwersytetu Fudan doszli do wniosku, że picie umiarkowanych ilości kawy – dwóch lub trzech filiżanek dziennie – jest powiązane z mniejszym ryzykiem wystąpienia lęków i depresji. Ochronne działanie kawy było bardziej widoczne u mężczyzn niż u kobiet.

[img]
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze

Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.