Wydaje mi się, że przesadziłem z nawozem->stosuję Bioflor-nawóz do roślin doniczkowych, balkonowych i rabatowych oraz 2 razy sypnąłem małą garść saletry potasowej (chyba potasowej). W ciągu jednej nocki coś takiego się stało z moimi roślinkami stojącymi na balkonie. Dziś jeszcze przepłuczę ziemię wodą czystą i zobacze co i jak. Jutro zakupię ziemię i przesadzę do większej doniczki z nową ziemią. Napiszcie co to może być.
z góry dzięki i pozdro
http://img279.imageshack.us/my.php?imag ... 5236qn.jpg
http://img47.imageshack.us/my.php?image=p10305244we.jpg
http://img200.imageshack.us/my.php?imag ... 5269xs.jpg
http://img174.imageshack.us/my.php?imag ... 5256wf.jpg
Dzień później:
w doniczce są dwie roślinki:
-jedna wygląda normalnie, żywa i silna
- druga całkowicie klapnęła i chyba nic z niej nie będzie:
[ external image ]
[ external image ]
pozdrowionka o powodzenia w ratowaniu roślinki
Jak może niech zrobi zdjęcie albo opisze jak wygląda
Mozliwe że to fuzarjoza czyli fuzaryjne więdniecie grzyb atakuje wiązki przewodzące w roslinie
Podlewa sie roztworem preparatu o nazwie Topsin lub rowral
Jeśli twoja niemiła przygoda miała miejsce dawno temu a pozostałe roślinki mają sie dobrze to nie niepokój sie ale jesli pojawia sie niepokojące objawy jak naprzykład więdniecie czesci rośliony a nastepnie żółknięcie to wystarczy podlać jednym z tych preparatów w stężeniu 0,2% czyli 2ml/l
jeszcze raz thx
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży
Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.