Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 376 • Strona 5 z 38
  • 223 / 1 / 0
Jakieś dziwne musiałeś mieć te MPA skoro było bezwonne :> Mało wpisów, bo ludzie nie wiedzą co dobre :P (żarcik hehe, nie wiem, może po prostu zrazili się pierwszym sortem, który był podobno lewy).
  • 677 / 2 / 0
Biały proszek zbijający się w kulki o nieprzyjemnym zapachu i smaku , lecz bez tragedii. Bardzo przyjemny stymulant , jeden z lepszych na rynku , jeśli nie najlepszy , nie czuć ketonowej nachalności , subtelność , przyjemność , motywacja , czystość umysłu , coś jak mały szczurek fety , ilosć : 50 mg , nie czuć nieodpartej chęci na dociąganie , stablina przyjemna stymulacja , wchodzi z lekkim opóźnieniem , na razie stan tai utrzymuje sie od 1h 40 min, jeśli miałbym wybierac spośród wszystkich dostępnych RC ten jest jednym z najlepszych , jednak cena dość wysoka.
Uwaga! Użytkownik Nycomed nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Jest sens dociągać MPA?
  • 1198 / 9 / 0
po 24 godzinach na nogach musialem isc do pracy a bylem wykonczony. Wciagnalem 20 mg MPA, lekki spidzik ale bylo uczucie niedosytu. I tak dociagalem do momentu spozycia okolo 100mg. To bylo to. Poprawione samopoczucie, skupienie.

Jeden minus to ze przy wejsciu troszke za bardzo odczuwalne wejscie na serce, ale nie ma jakiejs tragedi. No i krotko dziala :<
  • 283 / 6 / 0
drypek pisze:
Jest sens dociągać MPA?
Tak, jest. Dociąganie działa jak najbardziej, przynajmniej w moim przypadku. Nie powoduje też żadnej zwały czy większego wjazdu na serce, ale to tylko ja.

Sprawdź i napisz jak działa u ciebie.
  • 1450 / 19 / 0
Panowie,

waporyzacja w postaci soli czy free? Ktoś może opisać porównanie wapo i wciągania?
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 283 / 6 / 0
Chłopie soli się nie pali, tylko i wyłącznie wolną zasadę.
A co do waporyzacji to niestety ci nie odpowiem bo nie próbowałem.
  • 2362 / 31 / 0
Chłopie, różnie się pali, czasem sól a czasem freebase. Np. meth pięknie się waporyzuje w postaci chlorowodorku
BS
  • 283 / 6 / 0
Z tego co mi wiadomo to podczas palenia soli wydziela się chlorowodór, który nie jest zbyt zdrowy dla płuc.. ^_^
  • 2362 / 31 / 0
Mało się go uwalnia
BS
ODPOWIEDZ
Posty: 376 • Strona 5 z 38
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Lepsza dostępność do terapii dla osób uzależnionych od opioidów

Rada Ministrów przyjęła nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz niektórych innych ustaw. Nowe rozwiązania zwiększają dostęp do leczenia osób uzależnionych, upraszczają procedury dla instytucji publicznych oraz umożliwiają skuteczniejsze udzielanie pomocy medycznej.

[img]
Kawa - budzi i wydłuża życie

Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.

[img]
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi

Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.