Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
Raczej idź w droge polewka max raz dziennie
Ogólnie początkującym polecałbym ustalenie sobie jakiegoś limitu... czasowego/ilościowego/częstotliwościowego, cokolwiek, byleby to zmniejszało ryzyko ciągu.
To chyba jakiś mechanizm obronny organizmu, mówiący w jakiś sposób "po co Ci to?". Trzeba iść w zaparte, by przez niego przejść. Być może to także kluczowy moment, by się zreflektować i nie wpieprzać w ten szajs.
Nie każdy ma taki mechanizm, najwyraźniej. Mam kolegę, co go koda klepnęła od razu (więc są wyjątki od mechanizmu). Przy GBLu mogą być wyjątki z mechanizmem.
W sumie - nieważne.
Przez te "pierwsze razy" przypomniałem sobie swoje własne. Ooooj, polałbym sobie... Cóż, czekam do czerwca - przerwa. :rolleyes:
Ja pije cały czas 20ml/24h/5miesięcy. Cały czas świat jest piękny ale od paru dni jest coś nie tak.Dużo sobie wkręcam np. patrze na wode i wyobrażam sobie gdzie ją pakują,gdzie rozlewają,teraz pisze i patrze na lapka to od razu wizja jak go składają w dellu itp itd. Nie wiem może to przez mieszanie ze stymulantami tzn. piłem napoje energetyczne na siłownie(boostery tlenku azotu) a najbardziej siadła mi psycha ostatnimi dniami ak pijałem L-glutamine pełni ona funkcję modulatora hamującym efektem GABA.Od tych czasów zaczeło się coś nie halo.
To wkręt że przez to czy przekroczyłem jakiś pułap?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Premie za alkohol w Biedronce. Związki zawodowe są oburzone
Związki zawodowe alarmują w sprawie nowego programu motywacyjnego w sieci Biedronka. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, pracownicy najlepszych sklepów mają otrzymać premie finansowe za najwyższe wyniki w sprzedaży alkoholu. Sprawa — zdaniem związkowców — budzi poważne wątpliwości prawne i etyczne, dlatego zamierzają oni podjąc poważne kroki.
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Kanada zebrała ponad 5,4 miliarda dolarów z podatków od sprzedaży legalnej marihuany
Od momentu legalizacji marihuany minęło siedem lat. Kanada podsumowuje zyski. Kwoty robią wrażenie, ale szczegółowe dane pokazują, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Rząd federalny zarobił mniej, niż zakładał. Z kolei wydatki na edukację okazały się znacznie niższe od obiecanych.

