Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 551 • Strona 8 z 56
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
w jednym opakowaniu ile jest gram?

@down:
Hm.. gadnaie z kanapką, rzucanie w ludzi, zasypianie z głową na NIEZASCHNIĘTEJ pracy, kiedyś spadł na mnie kubeczek z terpentyną.. dużo by wymieniac ;p
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
She pisze:
w jednym opakowaniu ile jest gram?
https]
Hm.. gadnaie z kanapką, rzucanie w ludzi, zasypianie z głową na NIEZASCHNIĘTEJ pracy, kiedyś spadł na mnie kubeczek z terpentyną.. dużo by wymieniac ;p
[/quote]
jesteśmy z tobą
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
@up
Ja mam jakiś wilec purpurowy tylko żadnej z tych firm (Loeilla czy jakioś tak, tylko takie znalazłam) i napewno nie uda mi się odwalic tego według tamtej indtrukcji ;p Mam zamiar tylko przez sitko do herabty to odsączyć (ew. filtr do kawy). MOge zawsze liczyć ziarna :))
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
no to poszukaj na opakowaniu. musi być tam ilość gramów.
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Nie ma.
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
musi być. jak nie gdzieś w tekście drukowanym, to z tyłu, w miejscu gdzie opakowane było sklejone powinno być coś w rodzaju wtłoczenia, czy raczej pieczątki. tam musowo musi być podana waga (5g czy ileś). nie wierzę, żeby nie było. a jeśli faktycznie nie ma to pozostaje albo liczyć nasionka, albo sprzedawcę spytać, albo dokładna waga.
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 115 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Apollo »
[quote="She"]
@up
Ja mam jakiś wilec purpurowy tylko żadnej z tych firm (Loeilla czy jakioś tak, tylko takie znalazłam) i napewno nie uda mi się odwalic tego według tamtej indtrukcji ;p Mam zamiar tylko przez sitko do herabty to odsączyć (ew. filtr do kawy). MOge zawsze liczyć ziarna ]

boje sie troche o ciebie She ;-) uwazaj bo te nasiana maja w sobie sporo trucizn oprocz LSA i moze sie to dla ciebie bardzo zle skonczyc
Uwaga! Użytkownik Apollo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Coen, bedziemy liczyć nasionka ^_^
Apollo, dużo ludzi sie o mnie martwi tlyko jak zwykle niepotrzebnie =D Poprostu musze pamietać, że mam wypić to co zostanie w szklance, a nie na sitku, a dalej to przeżyjemy ;p Jak dwa opakowania dxm sie przezylo =)
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
tylko nie zapomnij o jakimś kubełku na wszelki wypadek ...
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Na co kubełek ; . ?
Jestem fajna ;p
ODPOWIEDZ
Posty: 551 • Strona 8 z 56
Artykuły
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.