Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 551 • Strona 8 z 56
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
w jednym opakowaniu ile jest gram?

@down:
Hm.. gadnaie z kanapką, rzucanie w ludzi, zasypianie z głową na NIEZASCHNIĘTEJ pracy, kiedyś spadł na mnie kubeczek z terpentyną.. dużo by wymieniac ;p
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
She pisze:
w jednym opakowaniu ile jest gram?
https]
Hm.. gadnaie z kanapką, rzucanie w ludzi, zasypianie z głową na NIEZASCHNIĘTEJ pracy, kiedyś spadł na mnie kubeczek z terpentyną.. dużo by wymieniac ;p
[/quote]
jesteśmy z tobą
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
@up
Ja mam jakiś wilec purpurowy tylko żadnej z tych firm (Loeilla czy jakioś tak, tylko takie znalazłam) i napewno nie uda mi się odwalic tego według tamtej indtrukcji ;p Mam zamiar tylko przez sitko do herabty to odsączyć (ew. filtr do kawy). MOge zawsze liczyć ziarna :))
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
no to poszukaj na opakowaniu. musi być tam ilość gramów.
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Nie ma.
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
musi być. jak nie gdzieś w tekście drukowanym, to z tyłu, w miejscu gdzie opakowane było sklejone powinno być coś w rodzaju wtłoczenia, czy raczej pieczątki. tam musowo musi być podana waga (5g czy ileś). nie wierzę, żeby nie było. a jeśli faktycznie nie ma to pozostaje albo liczyć nasionka, albo sprzedawcę spytać, albo dokładna waga.
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 115 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: Apollo »
[quote="She"]
@up
Ja mam jakiś wilec purpurowy tylko żadnej z tych firm (Loeilla czy jakioś tak, tylko takie znalazłam) i napewno nie uda mi się odwalic tego według tamtej indtrukcji ;p Mam zamiar tylko przez sitko do herabty to odsączyć (ew. filtr do kawy). MOge zawsze liczyć ziarna ]

boje sie troche o ciebie She ;-) uwazaj bo te nasiana maja w sobie sporo trucizn oprocz LSA i moze sie to dla ciebie bardzo zle skonczyc
Uwaga! Użytkownik Apollo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Coen, bedziemy liczyć nasionka ^_^
Apollo, dużo ludzi sie o mnie martwi tlyko jak zwykle niepotrzebnie =D Poprostu musze pamietać, że mam wypić to co zostanie w szklance, a nie na sitku, a dalej to przeżyjemy ;p Jak dwa opakowania dxm sie przezylo =)
Jestem fajna ;p
  • 90 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Coen »
tylko nie zapomnij o jakimś kubełku na wszelki wypadek ...
Uwaga! Użytkownik Coen nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 20 / / 0
Nieprzeczytany post autor: She »
Na co kubełek ; . ?
Jestem fajna ;p
ODPOWIEDZ
Posty: 551 • Strona 8 z 56
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.