Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
Nie rozumiem Twojego final drug.
MXE nie jest "piękne", w ogóle nie określałbym jej w tej kategorii.
Może to zabrzmieć jak paranoja, ale może walisz zbyt duże dawki? (s)
Limitbreaker pisze:Narkotyk idealny, ćpając to który nie są "potrzebne" żadne inne. Zastępuje wszystkie i wszystko, all-in-one.
[...] może walisz zbyt duże dawki?
Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
Czy wogóle?
Jakie powikłania?
Ej, ktoś pisał o walnięciu 250 mg w klamę w odpowiedzi do mojego postu który usunięto, sory nie zapamiętałem nicka. Jeśli to czytasz, proszę odpowiedz, masz jakiś trip-report z tej aplikacji?:-D
rano wyzygałem kolacje nie bylem w stanie chodzic po domu trzymając sie scian bełkotałem cos do matki bez grama pamieci krotkotrwałej tak naprawde czułem sie jakbym za duzo wypił i zaczynał gasnąc oparty o wlasne kolana, zadnych wspaniałych efektow na dzien po nie bylo pozatym ze czułem sie jak gówno i do 18stej nie zabardzo mogłem chodzic
pierdole to, DXM z THC był fajniejszy
W moim przypadku było to :
wyraźne spowolnienie czasu
uczucie jakby nie było grawitacji, lub jakby była bardzo bardzo słaba
rozmowy telepatyczneciu
oobe
patrząc na ręce palce długie jak u ET
świat jakby ze snu, lekko rozmazany
powiększony kąt widzenia
robo walk
dostałem informacje o istentiu innnych wszechświatów, o życiu pozaziemskim
ogólnie miałem wrażenie jakby istota z innej planety kontrolowała moim ciałem i zwiedzała planetę ziemię
a jak to wyglądało u was ?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/3/3b3aa1f9-f5d4-49b4-8336-3ad138f11dc1/memepvp.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250625%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250625T235002Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=922ac8c6e1cbfc8ca024fc788079e707e1ba3a7e3c48fb8954562b053db4bf9b)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.