Uspokajające i nasenne bez recepty

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 486 / / 0

Chciałem stworzyć wątek o czymś takim, ponieważ nie każdy, by uspokoić się po ciężkim dniu będzie podrabiał recepty i latał do apteki.
Zna ktoś jakieś leki uspokajające i nasenne w przystępnych cenach?
PS.Nie wiedziałem gdzie umieścić temat. Zamiast ostrzeżenia wywalcie go do kosza jak jest "zły":)

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Validol - ziołowy, ale to chyba jedyny, który choć "trochę" działa...

Reszta to moim zdaniem gówno.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

opiate warrior pisze:
Dawkowanie rekreacyjne ? ;> I jakbyś mógł przyrównaj do valium bo tylko to miałem okazje z uspokajaczy pizdnąć.
Zresztą da sie to ćpać czy wjebie do łóżka i spać ? :D

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 5 / 0

Poldek pisze:
opiate warrior pisze:
Dawkowanie rekreacyjne ? ;> I jakbyś mógł przyrównaj do valium bo tylko to miałem okazje z uspokajaczy pizdnąć.
Zresztą da sie to ćpać czy wjebie do łóżka i spać ?

Hehe, żadnym ziołowym bez recepty się nie uwalisz (no chyba, że NeoAzariną bo zawiera kodeinę :D), a Validolem tym bardziej. Ale może być przydatny w stresowych sytuacjach dla babć/tatusiów/mam (nie podawaj broń boże rodzicom dożylnie benzodiazepin gdy są wkurwieni tylko daj Validol).

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

Noo dzisiaj 1 wtorek miesiąca %-D Tylko jak zmusić rodziców do wjebania 2 paczek ? ;d

Joke ... Tu nic już niepomoże :'(

• 216 / 9 / 0

Weź zrób sobie napar z 2ch torebek melisy Herbapolu od razu poczujesz się spokojniejszy :)

• 44 / 1 / 0

Uspokajające i nasenne bez recepty to sobie można w dupę wsadzić. Chodzi mi o te ziołowe. Bo bez recepty jest np Antidol15 , który działa na mnie zajebiście uspakajająco. Jest tylko jeden problem - żeby zadziałało muszę brać conajmniej 450mg

Re:

• 179 / 1 / 0

bez recepty to aviomarin albo apap noc.

Re:

• 113 / / 0

opiate warrior pisze:
He... Chciałabym, żeby na mnie choć "trochę" działał... I jeszcze ten dziwny mentholowy smak... :rolleyes:
  • 340 / / 0

alkohol :-D
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata