Uspokajające i nasenne bez recepty

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3 / / 0

Jedyne chyba możliwe apap noc co za tym idzie o podobnym składzie aviomarin. Kiedyś próbowałem forsen forte ale bardzo szybko musiałem coraz więcej tych tabletek brać żeby usnąć.
Zależy wszystko od tolerki, z czasem jak się więcej wali wszystkiego to i po bezno będzie ciężko zasnąć.
  • 3188 / 266 / 0

Dobry sen forte jest imo najlepszy z tych ziolowych bez recepty. Opakowanie ma 30 tabs i u mnie kosztuje jakies 8 złotych. Sugerują 2 tabsy ale ja jem od 6 do 10 ( mam jakas tam tolerke na benzo). Po stimach raczej nie usniemy, ale efekt uspokajacy jest calkiem solidny.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Jeden naruszył nietykalność policjantów, drugi posiadał marihuanę. Obaj usłyszeli zarzuty

Radomia. Jeden z nich posiadał środki odurzające, drugi zaś naruszył nietykalność funkcjonariuszy i utrudniał wykonywanie czynności służbowych.
  • 11 / 3 / 0

Wszystkie te uspokajające/nasenne bez recepty gówno dają, tak samo mówi moja psychiatrka. Sam próbowałem z 5 róznych, w tym melatonina 5mg (resztę środków zapomniałem, napewno waleriana i jakieś inne ziołowe mixy) i w moim przypadku mogłem po nich latać bezsenny całą noc bez problemu. Jedyna substancja która mi pomaga i którą pozwala mi psychiatrka brać non-stop to kwetapina (25-50mg), kładę się obejrze jakiś film i odpływam. Jedynym problemem jest to, że jest na recepte, ale wszyscy wystawiają bez większych problemów. Najfajniejsze jest to, że pomaga również z zaśnięciem po stimach, ale nigdy nie brać więcej niz 50mg, bo mogą być podobno problemy.
  • 376 / 56 / 0

Pewnie większość z Was słyszała już o kuriozum pod nazwą KnockOut PM. Sprzedawany jest w kapsułkach (30 szt. w pojemniku)
Oto skład tej osobliwej mieszaniny:

fenibut (Kwas Beta-Fenylo-Gamma-Aminomasłowy) 250 mg -
Kwas Gamma-aminomasłowy (GABA) 100 mg -
Ekstrakt ze Świeżbca Właściwego (98% L-Dopa) 100 mg -
5-HTP (5-Hydroksytryptofan) 100 mg -
Pikamilon 100 mg -
Ekstrakt z korzenia waleriany (min. 0,8% kwasu walerianowego) 50 mg -
Ekstrakt z szyszek chmielu 50 mg -
L-Teanina (5-N-etyl-glutamina) 25 mg -
Sulbutiamina 20 mg -
Melatonina (N-acetyl-5-metoksytryptamina) 10 mg -
Piperyna 5 mg -

Skoro w składzie jest Pikamilon, to po co jeszcze GABA. I jeszcze fenibut! Nie rozumiem, pikamilon służy jako relaksator, agonista GABA-A i GABA-B. Korzeń waleriany z kolei działa jak PMA GABA-A, a fenibut agonista GABA-B. GABA w znikomym stopniu przenika do OUN, więc nie wiem, po cholerę w składzie ?! Typowe combo nie wiadomo na co. Mam wrażenie, że im więcej miks zawiera składowych, tym mniejsza wartość produktu, jako całości A co robi tutaj El-Dupa? To ma być combo uspokajające, nasenne czy przeciwdepresyjne? Bo zarówno L-Dópa, jak i 5-HTP oraz Piperyna to składniki przeciwdepresyjne, podobnie jak w pewnym stopniu sulbutiamina. To jest świetny przykład jak wyciągać kasę od naiwnych klientów oferując im rzeczy będące w dużym stopniu , półproduktami. Lewodopa, żeby działać wydajnie i przenikać do OUN w zadowalającym stężeniu, potrzebuje inhiitorów dekarboksylazy DOPA, czyli np. karbidopy albo benserazydu. 5-HTP jedynie w niewielkim stopniu ulega przemianie do serotoniny, która posiada fizjologiczne działanie. GABA w ogóle nie posiada działania fizjologicznego, dopóki nie przeniknie przez barierę krew-mózg, a transportowymi formami GABA są fenibut i pikamilon, które i tak są obecne w tym miksie. Głównym hakiem jest tu oczywiście fenibut, ale co z tego, skoro wiele z jego cennych właściwości jest uśpionych w takim miksie. Świetny przykład jak wyciągnąć kasę. No i jeszcze 30 kapsułek, a przynajmniej powinno być 2 razy tyle i 2 razy mniej składników.
  • 944 / 128 / 0

746x1016_dh_sen_forte_10_2015_zoom.jpeg

Wyciągi z szyszek chmielu, melisy i lawendy ,Melatonina,Magnez z witaminą B6
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1835 / 616 / 0

@C@Cooba83 Revenge i dalej nawet nie czytam, suple mieszane łopatą w betoniarce prze Wieśka w garażu, tego się po prostu nie kupuje... https://www.wykop.pl/link/1547241/odzyw ... ej-nie-ma/
  • 32 / 2 / 0

W sumie gdzieś tam wcześniej widziałem pytanie czy dobre są te rzeczy na zjazd po amfie. I myślę że są, pozwolą poprzez ich działanie zasnąć i nie katować swojego organizmu zarwanymi nockami. A co do preparatów to difenhydramina ( najmocniej usypiający lek otc, przynajmniej w naszym kraju ) , melatonina , melisa , kozłek lekarski. Chociaż można tez wspomóc się najzwyklejszym wyciszeniem tzn relaksująca/spokojna muzyka itp :)

/Poprawiono nazwę substancji/ misspill
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

Tylko z tego co pamiętam difenhydramina jest dostępna jedynie w połączeniu z Paracetamolem w naszym kraju. I chyba w kroplach do oczu na rp.
Użytkownik nieaktywny
  • 208 / 12 / 0

jak dobrze poszuka to znajdzie difenhydramine solo, choć nie apteczną
  • 2391 / 485 / 0

Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata