Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 104 • Strona 3 z 11
  • 420 / 2 / 0
Na mnie zadne leki uspokajajace otc nie dzialaja ani nie dzialaly, jesli juz mialbym cos wybierac spoza benzo to postawil bym na stary dobry magnez, najlepiej w postaci chelatu - najlepiej przyswajalny, do tego zrownawozona dieta bogate w ten i inne skladniki mineralne/witaminy. Tylko ze oczywiscie nie zadziala to wszytsko natychmiast. Ale kazdy organizm jest inny moze na autora zadzialaja te valusedy i inne ziolowe wynalazki.
  • 168 / 2 / 0
działanie magnezu odczujesz tylko wtedy jeżeli miałeś wcześniej braki tego pierwiastka :)
  • 143 / 22 / 0
Na sen świetnie działa na mnie melatonina, dostępna bez recepty. Biorę dawkę 2,5mg i nie narzekam, usypia lepiej niż hydroksyzyna(na hydro mam już tolerancje).
  • 461 / 6 / 0
A ja mimo wszystko polecam herbatkę z waleriany, chmielu, melisy etc. (bez cukru).
A najlepiej 2-3 buszki dobrej indici :) ale jak wiadomo, nie kazdy moze...
Uwaga! Użytkownik elitesse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3 / / 0
Z dostępnych bez recepty środków uspokajających znam Phenibut, L-Teaninę i GBL.
  • 1041 / 4 / 0
Na sen jak dla mnie świetna jest difenhydramina (Apap Noc). 50mg i spokojnie śpię kilkanaście godzin. :-)
  • 25 / / 0
Próbowaliście coś z tego brać na złagodzenie zjazdu po speedzie lub mefie?
Uwaga! Użytkownik arachne nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2518 / 27 / 0
arachne pisze:
Próbowaliście coś z tego brać na złagodzenie zjazdu po speedzie lub mefie?
Próbowałem, najpierw zaparzałem sobie dzbanek melisy, tak z 6-7 saszetek i do tego codzienna dawka melatoniny. Ta ostatnia ma to do siebie, że nie działa doraźnie, tylko reguluje sen po kilku, kilkunastu dniach stosowania. Ktoś tutaj polecał Apap Noc z difenhydraminą. Jednak ten lek opócz usypiającej difenhydraminy zawiera sporą ilość paracetamolu, który po amfetaminowo/mefowym maratonie może być nie wzkazany dla na naszej wątroby. Ekstrakcję przeprowadza się w podobny sposób jak kodeiny z antidolu.

Jednak jak często robisz takie maratony, to idź do lekarza i poproś o zolpidem, albo mienasaryne.
  • 1041 / 4 / 0
Tak a propos tej difenhydraminy, co to ją tak ostatnio zachwalałam - jednak się zawiodłam. Po pierwszej świetnej próbie, przyszedł wreszcie czas na kolejną. Nie byłam styrana żadnymi stymulantami. Ot, po prostu cierpię czasem na bezsenność i miałam właśnie taki gorszy okres. Po paru cięższych nocach postanowiłam sobie wziąć znów 50mg, żeby się wreszcie wyspać. Dodam, że od pierwszej próby minęły wtedy jakieś dwa tygodnie, więc nie pomyślałam nawet o tolerce. Z przykrością musiałam stwierdzić, że nie pomogło wcale - ani tego dnia, ani kolejnego (bo nie mogłam się powstrzymać, żeby nie spróbować jeszcze raz). Do tej pory nie wiem dlaczego. Pomogło na sen po tygodniu brania (i usypiania się nim) giebla, a nie pomogło na najzwyklejszą bezsenność?

Wygląda na to, że najlepiej jednak iść do lekarza ogólnego, pościemniać (lub w przypadku prawdziwych bezsenności, powiedzieć nawet prawdę) i dostać coś na receptę. A potem trzymać w zapasie na różne kryzysowe sytuacje.
  • 410 / 8 / 0
ja ostatnie 3 noce z rzędu się tym usypiałem (50mg) i pomaga dalej
ODPOWIEDZ
Posty: 104 • Strona 3 z 11
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd

Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.

[img]
Narcos Holandia. Rekordowa liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych

O ponad 10 proc. wzrosła liczba zlikwidowanych laboratoriów narkotykowych – informuje holenderska policja. W 2024 r. wyeliminowano aż 167 takich przybytków. Dla porównania w Polsce w tym samym roku odkryto 85 przestępczych laboratoriów. Wzrasta też liczba składowisk nielegalnych odpadów po produkcji narkotyków, zagrażających środowisku.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.